Jump to content

Νεο μελος


Recommended Posts

καλημερα σε ολους. με λενε Μιχαλη και μολις εγινα κατοχος ενος cz3 1.3 τριπορτο μοντελο 2010.μενω στην παρο απο το 2008 μονιμα. ελπιζω να τα λεμε συχνα για θεματα που αφορουν το κολτακι μας και οχι μονο.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο 8coltclubgr.png

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

 

 

Έχουμε και αλλον Μιχάλη απο την Παρο στο CLUB χεχε :D με ένα ασημί το προηγουμενο οχι το facelift !!

Link to comment
Share on other sites

mixalis76 καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες φιλε!!! :)

Σε τι χρωμα και εκδοση το εχεις παρει??

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες φιλε!!! :)

Σε τι χρωμα και εκδοση το εχεις παρει??

το χρωμα ειναι το glamour grey. εκδοση invite. τον αλλο τον μιχαλη τον γνωρισα προχθες! εκεινος μου ειπε για το club. πολυ καλο παιδι. καναμε κ ενα ανοιγμα με το αλλο μου αμαξι ενα mazda 3 mps 2010. πολυ καλο το czt. και πολυ δυνατο!!

Link to comment
Share on other sites

το χρωμα ειναι το glamour grey. εκδοση invite. τον αλλο τον μιχαλη τον γνωρισα προχθες! εκεινος μου ειπε για το club. πολυ καλο παιδι. καναμε κ ενα ανοιγμα με το αλλο μου αμαξι ενα mazda 3 mps 2010. πολυ καλο το czt. και πολυ δυνατο!!

 

αν είχε πρόγραμμα θα ήταν ακόμα ποιο δυνατό ;)

Link to comment
Share on other sites

καλώς τον...ναι σε είδα και χθές που έμπαινες στο λιμάνι...να θυμασαι, οι ταξιτζηδες είναι οι μεγαλύτερες κουτσομπόλες...πολύ ομορφο το coltaki σου αλλα και το mazda ακόμα καλύτερο....παιδια με δίκασε κανονικά...είναι και πολύ ομορφο σε λευκο που το έχεις...τουμπανο...πολυ ώραια θα σε εχω για μετρο συγκρισης απο εδώ και μπρος...με μπρηζωσες τώρα να βγάλω το χαπι παλι...χοχοχο...καλή διαμονη σου ευχομαι και καλα πόστ...τα λεμε....

Link to comment
Share on other sites

Και Μιχαλης και απο την Παρο!!! :lol:

 

Καλως ηρθες φιλε! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...