Jump to content

Newbie!!


Recommended Posts

:D Χαίρεται παίδες των colt. Με λένε Γιώργο και γράφτηκα χθες στο forum σας, πατώντας απλά coltclub.gr στην γραμμή διευθύνσεων χωρίς να έχω την παραμικρή ιδέα για την συνέχεια..Βέβαια προχθές είχε ένα ψιλοπροβληματάκι η σελίδα και δεν μπορούσα να μπω, αλλά εχθες έψησα τα μάτια μου για τα καλά 8) ..Διάβαζα ασταμάτητα από τις 00.00 μέχρι τις 4.00 όσα θέματα πρόλαβα μέχρι που έκαψα φλάτζα και έπεσα για ύπνο..

Αύριο θα παραγγείλω το μωρό μου, ένα υπέροχο και θαυματουργό CZT :o ..Λέω να το πάρω σε ανθρακί ή μαύρο, τι λέτε?

Μήπως να το ξανασκεφτώ για το colt :?:

Να το πάρω τελικά και στα δύο χρώματα :roll:

Link to comment
Share on other sites

:D Χαίρεται παίδες των colt. Με λένε Γιώργο και γράφτηκα χθες στο forum σας, πατώντας απλά coltclub.gr στην γραμμή διευθύνσεων χωρίς να έχω την παραμικρή ιδέα για την συνέχεια..Βέβαια προχθές είχε ένα ψιλοπροβληματάκι η σελίδα και δεν μπορούσα να μπω, αλλά εχθες έψησα τα μάτια μου για τα καλά 8) ..Διάβαζα ασταμάτητα από τις 00.00 μέχρι τις 4.00 όσα θέματα πρόλαβα μέχρι που έκαψα φλάτζα και έπεσα για ύπνο..

Αύριο θα παραγγείλω το μωρό μου, ένα υπέροχο και θαυματουργό CZT :o ..Λέω να το πάρω σε ανθρακί ή μαύρο, τι λέτε?

Μήπως να το ξανασκεφτώ για το colt :?:

Να το πάρω τελικά και στα δύο χρώματα :roll:

 

Καλώς ήρθες φίλε ΛουκανικόΤριχα (!!!)........Δεν θα το χορταίνεις το Colt-άκι σου ότι χρώμα και να το πάρεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να το πάρεις μισό βαμμένο ανθρακί και μισό μαύρο :D :D ...Καλώς ήλθες..

Link to comment
Share on other sites

111111111935498131920011368149.th.jpg

 

παρε κατι τετοιο!!! :D :D καλως ηρθες!!λευκο παρε αλλα δεν ξερω εαν υπαρχουν ακομα!! :?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ωραιος!!

περιμενουμε εντυπωσεις!

καλοριζικο!

Ασχετο αλλα μπουμπου ελεγα το παλιο μου αυτοκινητακι (fiat panda 1000 cl),αχ τι μου θυμισες... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα αγαπητά μου συνεταιράκια 8) :D

Το άσπρο μάλλον το καταργήσανε, μου είπαν από τον Σαρακάκη αν και στον παπρά στη συγγρού είχαν ένα για τεστ ντράιβ, όχι πως λέει τίποτα αυτό...

Γ@μώτο μάλλον δε θα τα καταφέρω να έρθω την Πέμπτη καρτοντρόμο, τις υποχρεώσεις μου μέσα... :evil: :x :evil:

Link to comment
Share on other sites

"Αραπίνα" θα την λέω την καλλονή μου G47 (Sorry αν σε στεναχωρώ μωρέ). Μπούμπου θα είναι ένα από τα χαϊδευτικά της..Άντε για σένα..τυχερούλη :wink:

Link to comment
Share on other sites

Όπως θα διαπιστώσεις και συ, μικρή σημασία θα έχει το χρώμα! ΄

Ισως και καθόλου. Για άλλα πραγματα θα θαυμάζουν τα 150 σου.. (βλ. 225 ή 7.8) :shock: Καλώς ήρθες

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα, αλλά αυτές οι κουτσουλιές (φτου-φτου :o όχι ακόμα δόξα την άγια κουκούλα μου, παρεπιπτώντως δώρο από το σαρακάκη με τα χίλια ζόρια) θα με κάνουν καρδιακό :shock:

θα στρώσω πολλάάάάά κερια σε αυτό το μωρό 8)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σε βρήκα και σένα ChrisZT!Για 7 και 225θα χρείαστω τουλάχιστον 10% κατηφόρα...και ευθεία (:arrow: όχι απαραίτητα :wink:), γιατί αν περιμένουμε άλογα με τέτοια εγγύηση θα πρέπει να το ρίξουμε στον ιππόδρομο για να μην τρελαθούμε :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ευχαριστώ φίλε Fabl3d για την αλλαγή!(νομίζω δικό σου ήταν το pm ε?)

Από εδώ και στο εξής από Lukanikotrixas :x έχω μετονομαστεί σε platanianos :D

Link to comment
Share on other sites

Θυμώμουν το "3"ρι στο nickname και μπερδεύτηκα ρε "φαμπλέντ"!Πώς μυρίζει δηλαδή ο "αντερ"?

 

Σαν χαλασμενος παστρουμας.. :D

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε Fabl3d για την αλλαγή!(νομίζω δικό σου ήταν το pm ε?)

Από εδώ και στο εξής από Lukanikotrixas :x έχω μετονομαστεί σε platanianos :D

 

Ο κάγκουρας ο Durin σου το άλλαξε..........

Link to comment
Share on other sites

Θυμώμουν το "3"ρι στο nickname και μπερδεύτηκα ρε "φαμπλέντ"!Πώς μυρίζει δηλαδή ο "αντερ"?

 

Σαν χαλασμενος παστρουμας.. :D

 

 

Eσυ οταν πας στο super market ζητας ενα κιλο ΠΑΣΤΡΟΥΜΑ??? :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Θυμώμουν το "3"ρι στο nickname και μπερδεύτηκα ρε "φαμπλέντ"!Πώς μυρίζει δηλαδή ο "αντερ"?

 

Σαν χαλασμενος παστρουμας.. :D

 

 

Eσυ οταν πας στο super market ζητας ενα κιλο ΠΑΣΤΡΟΥΜΑ??? :lol: :lol:

Ναι και λιγη αρμυρα μαζι για να δεσει το γλυκο!!!! 8) 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...