Jump to content

γνώση κόστους ανταλλακτικών


Recommended Posts

καλή σας ημέρα,

 

λέγομαι μαιρη και έχω το colt το sport 1299 με 103 άλογα, επτά μιση χρόνια τώρα. Είναι η πρώτελευταία έκδοση που εχει σπορ αμάξωμα και που είναι πολύ ομορφότερο (τουλάχιστον για μένα) απο ό,τι η τελευταία, η οποία όμως πούλησε πολυ περισσότερο.

Είμαι πάρα πολλή ευχαριστημένη και υπήρξε η καλύτερη επιλογή που μπορούσα να κάνω.

Είναι δώρο του πατέρα και της γιαγιάς μου και ο καλός μου ο μπαμπάς αφού με πήγε να δώ σε όλες τις αντιπροσωπείες, ενώ απο την αρχή ήξερα οτι θα πάρω γκολφάκι, τελικα κατέληξα στο κολτάκι.

Έχω κάνει 250000 χιλ. στα επτάμιση χρόνια που το έχω ταξιδεύοντας σχεδόν σε όλη την Ελλάδα.

Θα χρειαστώ σίγουρα την γνώμη σας γιατί διαπίστωσα οτι λόγω άγνοιας μηχανολογικών γνώσεων, έχω χρυσοπληρώσει συνεργεία ειδικά αυτά που πηγαίνω επαναλαμβανόμενα.

 

σας χαιρετίζω, και εύχομαι να με δεχτείτε στην παρέα σας.

 

μαίρη

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο 8coltclubgr.png

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Η πλήρης ενεργοποίηση του λογαρισμού σου θα γίνει σύντομα και θα αποκτήσεις πρόσβαση σε όλες τις θεματικές ενότητες του CLUB !!
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

 

Εισαι ευπροσδεκτη στο club απο ολους μας !! :D

Oσο για το θεμα με τα ανταλλακικτα μπορεις να ρωτησεις οτι θελεις υπαρχουν και οι αναλογες ενότητες στις οποιες πλεον εχεις προσβαση !! Καλό διαβασμα !! Θα βρεις ενα πολυ φιλικο κλιμα στο club !! Σε αντιθεση με τους μηχανικους εμεις τις προσεχουμε τις γυναικες του club :) !!

Link to comment
Share on other sites

Εχεις το Colt με την αεροτομη και τα σποιλερ με μια αραχνωτη 15αρα ζαντα...οντως ειναι ομορφο...

Καλως ηρθες

Link to comment
Share on other sites

mairy καλώς ήρθες.

 

Υπάρχει Κόλτ με 103 ίππους?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες

250000xlm???

1χαρα το κολτακι

Κανε γκαραζ ανεβασε καμια φωτο απο το μωρο σου ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Μαιρη! ;)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για το θερμό καλωσόρισμα!!

 

όταν θα τα καταφέρω θα ανεβάσω και φωτογραφία γιατί δεν τα καταφέρνω καλά με την τεχνολογία.

 

ναι έχει την αεροτομή, το σπόιλερ και την αραχνωτή ζάντα,

 

ναι έχει 103 άλογα γιατί είναι η σπόρ η έκδοση.

 

και ναι το θηρίο έχει κάνει 250000 χλμ στα επτά μιση χρόνια που το έχω και να μην το ματιάξω δεν με έχει προδώσει ποτέ.

 

δετό αμάξι, δυνατό στις προσπεράσεις και άνετο στην οδήγηση..

 

συν το γεγονός οτι και δεν πληρώνω φόρο γιατί είναι 1300 και τα τέλη κυκλοφορίας και πάλι οικονομικότερο σε σχέση με τα 1400

 

πραγματικά τα λεφτά του τα άξιζε.

 

σας ευχαριστώ όλους σας για το θερμό καλωσόρισμα

 

καλό σας απόγευμα

 

μαίρη

Link to comment
Share on other sites

Πολυ το γουσταρα το τελευταιο σε μπλε με την αεροτομη και τα σποιλερ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...