Jump to content

colt for ever


Recommended Posts

Καλώς ήρθες στο 8coltclubgr.png

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Η πλήρης ενεργοποίηση του λογαρισμού σου θα γίνει σύντομα και θα αποκτήσεις πρόσβαση σε όλες τις θεματικές ενότητες του CLUB !!
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φίλε , το ονομα σου ? !!

Μετέφερα το άλλο post σου εδώ !!

 

Οπως ανέφερες σε άλλο τόπικ έχεις czt bue electric :D !! Kαλοτάξιδο !!

 

Προσπαθησε να γράφεις μονο με Ελληνικους χαρακτήρες και οχι greeklish !! :)

Link to comment
Share on other sites

καλώς τον!

ερώτηση:έβγαινε το czT μπλέ ελεκτρίκ??

Link to comment
Share on other sites

ποπο ρε βάγγο που τα βρίσκεις τα πάντα όλα και τα ποστάρεις ατάκα κι επιτόπου,ποτέ δε θα το καταλάβω...ωραίος! ;)

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa :lol: :lol: Thanks ρε Μήτσο !! Μα για αυτο ειμαι και SUPER MODERATOR :p :P :lol:

 

Βέβαια η λιστα δεν εχει όλα τα χρωματα...αργότερα μπήκε και το Χρυσαφολαδί χρώμα..με το ονομα Glamour Grey), οπως επισης υπαρχει και ενα αλλο γκρί....αυτο που εχει η φωτεινη :p δεν θυμαμαι πως λεγεται....μωβιζει καπως

 

Ξεχασα και το λευκό...!! χαχα :lol: (για colt cz μιλαω παντα οχι το facelift)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη οταν λεω κατι θέλω να ειμαι σωστός..!! Βρηκα στα αρχεία μου αυτά....!!

 

Το μόνο χρωμα που δεν υπηρχε μεχρι τοτε ηταν το Glamour Grey και ήρθε με το Reload

newcolt.th.jpg

 

Το χρωμα που εννοουσα πριν ειναι το Cassis Grey !! To μοναδικο χρωμα απο αυτα που δεν εχω δει Live ειναι το Αgave Green...το Μellow Green το εχω δει αρκετες φορες στο χωριο μου στην Αρκαδια :blink:

 

colors1k.jpg

colors2.jpg

 

To czc eίχε τα παρακάτω χρώματα:

* Urban Silver A40

* Oriental Orange M06

* Carmin Red P33

* Ocean Blue T98

* Espresso Black X32

Link to comment
Share on other sites

colt santorini καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa :lol: :lol: Thanks ρε Μήτσο !! Μα για αυτο ειμαι και SUPER MODERATOR :p :P :lol:

 

Βέβαια η λιστα δεν εχει όλα τα χρωματα...αργότερα μπήκε και το Χρυσαφολαδί χρώμα..με το ονομα Glamour Grey), οπως επισης υπαρχει και ενα αλλο γκρί....αυτο που εχει η φωτεινη :p δεν θυμαμαι πως λεγεται....μωβιζει καπως

 

Ξεχασα και το λευκό...!! χαχα :lol: (για colt cz μιλαω παντα οχι το facelift)

ατσσσσσ!και super moderator!! :lol: :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλως τον Κυκλαδιτη! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλά πόστ και από μένα...νομίζω δεν χρειάζεται να σου πω από που είμαι...ένα blue star μας χωρίζει...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...