Jump to content

γεια σε ολους


Recommended Posts

Χαιρετώ τα μέλη του forum, colt δεν έχω ακόμα αλλά θέλω να αποκτήσω... Έχω λίγο καιρό που κοιτάζω τα μεταχειρισμένα αλλά σκέφτομαι και για καινούργιο τώρα τελευταία. Το θέμα είναι ότι έχω κολλήσει και θέλω cz3 :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο 8coltclubgr.png

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Η πλήρης ενεργοποίηση του λογαρισμού σου θα γίνει σύντομα και θα αποκτήσεις πρόσβαση σε όλες τις θεματικές ενότητες του CLUB !!
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

Kαλυτερα cz3 ειναι πιο ομορφο :p χαχα :lol: :lol: (θα με πλακωσουν ορισμενοι)

 

Συμφερε οικονομικα οπως και να το κανουμε..και υπαρχουν αρκετα σε πολυ καλη κατασταση....σιγουρα θα τα είδες και στο car.gr !!!

Οπως και να χει σου ευχομαι ΚΑΛΗ ΑΓΟΡΑ :) !!

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες ΤΗΛΕΜΑΧΕ

Link to comment
Share on other sites

καλώς τον!

υ.γ:εννοείται πως το cz3 είναι κουκλί :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες παρε του μελους μας ειναι πενα...

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1328036/

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες παρε του μελους μας ειναι πενα...

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1328036/

 

Δεν αμφιβάλλω ότι είναι άψογο αλλά όταν το καινούργιο το παίρνεις με 30% προκαταβολή και 48 άτοκες, δύσκολα θα επέλεγα μεταχειρισμένο στα 11.000, ακόμα κ αν είχα τα χρήματα.

Στην περίπτωσή μου πάντως, το διαθέσιμο ποσό αγγίζει τα 6 χιλιάρικα και μόνο...

Link to comment
Share on other sites

Δεν αμφιβάλλω ότι είναι άψογο αλλά όταν το καινούργιο το παίρνεις με 30% προκαταβολή και 48 άτοκες, δύσκολα θα επέλεγα μεταχειρισμένο στα 11.000, ακόμα κ αν είχα τα χρήματα.

Στην περίπτωσή μου πάντως, το διαθέσιμο ποσό αγγίζει τα 6 χιλιάρικα και μόνο...

Καλως ηρθες Τηλεμαχε και πιστευω οτι σιγουρα κατι θα βρεις αλλα να το ψαξεις και να ρωτησεις πριν κανεις την επιλογη σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Τηλεμαχε! :D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου stogian καλως ηρθες στο COLT//CLUB...!! Aν και γνωριζομαστε απο αλλου χεχε...κάνε αμα μπορεις ενα νέο topic σε αυτη την ενοτητα, και εκει να μας πεις 2 λογια για σενα !! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και με το καλό η αγορά του... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...