Jump to content

Νεο μελος!


Recommended Posts

Καλησπερα και απο μενα, καινουργιος στην παρεα σας και συντομα ελπιζω και ιδιοκτητης ενος Colt.

Ειχα στην κατοχη μου ενα Peugeot 307, αλλα μετα απο μια ****κια μου κατεληξε στα ανακυκλωσιμα, ευτυχως ημουν μονος στο αυτοκινητο και γλιτωσα με λιγες μελανιες. :wacko:

 

Εχω μερικες αποριες σχετικα με το αυτοκινητο και δεν νομιζω να υπαρχει καλυτερο μερος για να τις λυσω. :)

Link to comment
Share on other sites

καλώς τον!!σίγουρα τα παιδιά εδώ μπορούν να απαντήσουν σε όλες σου τις απορίες! :rolleyes:

ελπίζω το colt να έχει καλύτερη τύχη από το pug..πάντως σίγουρα θα σου λείψει ο μεγάλος χώρος αποσκευών :lol:

καλή διαμονή!

Link to comment
Share on other sites

CZT να παρεις φιλρακι θα το μετανιωσεις μετα....πωλουνται και σχετικα φτηνα....ακουμε και παρε czt μονο...

Καλως ηρθες...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο 8coltclubgr.png

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Η πλήρης ενεργοποίηση του λογαρισμού σου θα γίνει σύντομα και θα αποκτήσεις πρόσβαση σε όλες τις θεματικές ενότητες του CLUB !!
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

 

To όνομα σου ? Alex ?

Εισαι ενεργό μέλος...κάνε ενα reconnect με το account σου ή ενα refresh !!

Θα σου λυθουν όλες οι απορίες dont worry...και με το καλό το COLTακι....3αρι ή turbo..ότι αποφασισεις τελικά :D

Link to comment
Share on other sites

CZT να παρεις φιλρακι θα το μετανιωσεις μετα....πωλουνται και σχετικα φτηνα....ακουμε και παρε czt μονο...

Καλως ηρθες...

Το εχω σκεφτει και αυτο αλλα το budget μου αυτη την στιγμη ειναι 6.000€ και δυσκολα θα ανεβει.

 

*Διαφορες καταναλωσης 1.3 - 1.5Τ ?

(Οι μετακινησεις μου ειναι περιπου 70% πολη και 30% εκτος.)

Link to comment
Share on other sites

απλα μην το μετανιωσεις που δεν πηρες Τ ;)

Η καταναλωση του 1.3 ειναι σαφέστατα μικροτερη απο του Τ περισσοτερά >> Καταναλωση CZ3 , Kατανάλωση CZT

 

Ποιο οικονομικο ειναι το 1.1 αλλα δεν το προτείνω....να χεις και λιγη δυναμη :D

Link to comment
Share on other sites

czt να πάρεις...καίει όσο το γκαζώνεις...όταν το πας χαλαρά, μια χαρά κατανάλωση έχει...φυσικά το γκάζι είναι γλυκό

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στο club

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες φίλε στο coltclub !!!!!

Πρίν το czt...307 είχα,καίει πιό λίγο το Τ....smile.gif

Ποιο 307? Γιατι εγω ειχα το 1.4 8βαλβιδο και εκαιγε σαν Ferrari..

Link to comment
Share on other sites

απλα μην το μετανιωσεις που δεν πηρες Τ ;)

Η καταναλωση του 1.3 ειναι σαφέστατα μικροτερη απο του Τ περισσοτερά >> Καταναλωση CZ3 , Kατανάλωση CZT

 

Ποιο οικονομικο ειναι το 1.1 αλλα δεν το προτείνω....να χεις και λιγη δυναμη :D

Να σου πω την αληθεια καθενας εχει διαφορετικο οδηγικο στυλ αρα και διαφορετικη καταναλωσηm τωρα απ'οσο ειδα σε γενικες γραμμες (απο το forum οπως και απο περιοδικα) το 1.3 εχει 2λτ/100 λιγοτερη καταναλωση απο το 1.5Τurbo.

 

Για το 1.1 δεν το σχολιαζω καν γιατι πολυ απλα δεν πρεπει να τραβαει καθολου.

 

Οσο για τα αλλα δυο, προσωπικα ειμαι υπερ της ατμοσφαιρας και αφου δεν κανω και πολλες μετακινησεις εκτος πολης λογικα θα παω για το CZ3.

Link to comment
Share on other sites

LexQ καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

απλα μην το μετανιωσεις που δεν πηρες Τ ;)

Η καταναλωση του 1.3 ειναι σαφέστατα μικροτερη απο του Τ περισσοτερά >> Καταναλωση CZ3 , Kατανάλωση CZT

 

Ποιο οικονομικο ειναι το 1.1 αλλα δεν το προτείνω....να χεις και λιγη δυναμη :D

...καλα Βαγγελακη....

Οταν παρει ο φιλος το 1300 ελατε να σας τρυπισω και τους δυο μαζι... :lol:

Link to comment
Share on other sites

...καλα Βαγγελακη....

Οταν παρει ο φιλος το 1300 ελατε να σας τρυπισω και τους δυο μαζι... :lol:

:wub:

 

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

...καλα Βαγγελακη....

Οταν παρει ο φιλος το 1300 ελατε να σας τρυπισω και τους δυο μαζι... :lol:

 

χαχαχα :lol: :lol: ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ (ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ) COLT ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...(μετά του Βar-beri) :p :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

:wub:

 

:lol: :lol: :lol:

 

11OO ειναι το δικο μου και εχει συνδρομο κατωτεροτητας... :lol: :lol:

Παντως σοβαρα αν σκεφτεσαι να παρεις ενα αμαξι και να ριξεις και καποια λεφτα παρε czt που δεν θελει φραγκο...

Μαμα czt δεν καιει τραγικα πολυ....

Link to comment
Share on other sites

11OO ειναι το δικο μου και εχει συνδρομο κατωτεροτητας... :lol: :lol:

Παντως σοβαρα αν σκεφτεσαι να παρεις ενα αμαξι και να ριξεις και καποια λεφτα παρε czt που δεν θελει φραγκο...

Μαμα czt δεν καιει τραγικα πολυ....

Δεν σκεφτομαι να ριξω λεφτα στο αυτοκινητο.

Oπως ειπα και πριν, το budget μου ειναι 6.000€ οποτε αμα μου βρεις CZT με αυτα τα χρηματα τοτε το παιρνω και αυριο ;)

Link to comment
Share on other sites

welcome to the club και απο εμενα.Εγω σαν κατοχος του 1.3 θα σου προτεινα να παρεις αυτο γτ και δυναμη εχει και μικρη καταναλωση.Ετσι και αρχισει ο σαλιγκαρος το ρουφηγμα ασ'το

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...