Jump to content

Ποιός έχει Colt 3d Crenberry Red?


Recommended Posts

Καλώς ήρθες ΜΑΡΚΟ στο 8coltclubgr.png

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Η πλήρης ενεργοποίηση του λογαρισμού σου θα γίνει σύντομα και θα αποκτήσεις πρόσβαση σε όλες τις θεματικές ενότητες του CLUB !!
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

όσο για το ποιός έχει Crenberry Red.....ορίστε ο Vandal αν και ειναι 5θυρο :D http://www.coltclub.gr/index.php?showtopic=7718 (στην τελευταια σελίδα εχει και φωτογραφίες απο το αμαξι του)

 

Είμαστε και γειτονάκια...χεχε :) Αγια Παρασκευη εγω !!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες ΜΑΡΚΟ !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα! Ήξερα και απο πιό παλιά αυτό το forum αλλα δέν είχα σκεφτεί ποτέ να γίνω μέλος. Ποιό συγκεκριμένα, το είχα δει πρίν ένα χρόνο στις ιντερνετικές μου αναζητήσεις οπου και ήθελα να μάθω πληροφορίες για το Colt που ενδιαφερόμουν να αγοράσω. Και σήμερα στη δουλειά, μήν έχοντας φόρτο εργασίας, σέρφαρα στο ίντερνετ και χάζευα φωτογραφίες απο Colt στο Google, έπεσα πάνω σας! Και λέω, γιατί να μην γίνω και μέλος; Και νά'μαι!

Link to comment
Share on other sites

Και πολύ καλά εκανες !! :D ...........Με λίγο ψάξιμο και διάβασμα θα βρείς σχεδόν τα παντα για το COLT στο CLUB !! :)

Link to comment
Share on other sites

marcos καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

εχω διαφορα να πω περι Colt και διαφορες ερωτησεις περι του Forum.. εδω θα ειμαστε να τα μοιραστω μαζι σας :-)

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση πρωτη, πως ανεωαζω φωτ. και πως φτιαχνω το δικο μου γκαραζ; δεν ειμαι και πολυ εξοικιωμενος με το περιβαλλον των forum..

Link to comment
Share on other sites

Aπάντηση 1η

Εικόνα αν εννοείς το avatar δηλαδη την φωτογραφια που απεικονίζεται σε κάθε πόστ αριστερά, τότε πήγαινε στην κορυφή της σελίδας εκει που λέει "Οι ρυθμίσεις μου" (My settings) στην συνεχεια επιλέγεις την καρτέλα "Προφίλ" και μετα στην "Αλλαγή Ειδώλου" (Avatar) !!

 

Απαντηση 2η

Πηγαίνεις στην ενότητα GARAGE επιλέγεις την κατηγορία που ανήκει το αυτοκίνητο σου (π.χ. CZT, CΖ3 , κλπ.) και δημιουργείς εντός της κατηγορίας ένα Νέο Θέμα όπως έκανες και εδώ !!

Διαβάσε και τους κανόνες του γκαράζ ΕΔΩ και πρίν το δημιουργήσεις δές πως είναι των υπολοιπων να πάρεις μία ιδεα :)

Link to comment
Share on other sites

ααα μαλιστα! σ'ευχαριστω πολυ xvibes!!! θα το κανω συντομα! να βγαλω πρωτα μια καινουρια photo το αυτοκινητο γιατι τα spoiler τα εχω βαλει προσφατα! και παλι ευχαριστω πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...