Jump to content

νεο μελος


Recommended Posts

Γεια σας κολτακιδες και οχι μονο.ειμαι ο νικος απο ελευσινα ειμαι λιγο χαμενος με το πως λειτουργει το φορουμ.. ειχα γραφτει και παλιοτερα στο φορουμ αλλα δεν καταφερα να ποσταρω κατι τες πα. ειμαι κατοχος ενος απροβληματιστου κολτ CZ3 εχοντας διανυσει 70,000 υπεροχα χιλιομετρα απο το 2005 που το αγορασα βελτιωσα μονο το ηχοσυστημα και αλλαξα αμορτισερ . το αποτελεσμα ηταν εξαιρετικο καθως το αυτοκινητο παρουσιαζε ασταθεια στους πλευρικους ανεμους και στις αποτομες αλλαγες κατευθυνσης σκεφτομαι να το βελτιωσω και αλλο ,,,,,λιγα αλογακια μου χρειαζονται και βρηκα απο CZT ζαντες και φρενα σε καλη τιμη..αυτα και καλως σας βρηκα

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Η πλήρης ενεργοποίηση του λογαρισμού σου θα γίνει σύντομα και θα αποκτήσεις πρόσβαση σε όλες τις θεματικές ενότητες του CLUB !!
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

welcome Nίκο !! Να το χαίρεσαι το τουμπανάκι σου !!

Είσαι ενεργό μέλος πλέον.

Άμα θελεις δημιούργησε ένα γκαράζ όπως τα υπόλοιπα μέλη ωστε να μας αναλύσεις τις βελτιώσεις σου, τωρινές και μελλοντικές :D

 

υγ. Έλαβες το mail με πληροφορίες για την ενεργοποίηση ? Αυτό σε βοήθησε ? :)

Link to comment
Share on other sites

kαλώς ήρθες νίκο.Αν θέλεις να μας πείς τί αμορτισέρ έβαλες..wink.gif

 

xvibes edit: Καλύτερα να απαντήσει στην ενότητα GARAGE !! (αφου δημιουργησει πρωτα)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kαλώς ήρθες νίκο.Αν θέλεις να μας πείς τί αμορτισέρ έβαλες..wink.gif

 

xvibes edit: Καλύτερα να απαντήσει στην ενότητα GARAGE !! (αφου δημιουργησει πρωτα)

εβαλα κονι κιτρινα μπροστα και πισω σε μαμα ελλατηρια .εχασα λιγο σε ανεση αλλα δεν το κουναει ο ανεμος πια επισης εχει καλυτερη αισ8ηση στα φρενα (δεν μπλοκαρει το ABS πολυ ευκολα πια αλλα εχει μια ταση να γλυστραει προοδευτικα οταν το παρακανεις στην εξοδο της στροφης διωχνει γλυκα την μουρη αν ειχε περισοτερο γκαζι 8α μπορουσα να παιξω λιγακι (πλαγιολισθαινοντας) παταει σε continental sport contact .με δεικτη ταχυτητας Η..πολυ καλλυτερα απο michelin η brigestone. αυτααααα...ετοιμαζω αναβαθμιση σε φρενα ενοειτε απο czt και αφτο ειναι ολο .....μεχρι να παρω το καινουργιο μοδελο του 2012 χεχεχεχεχ

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Νικο! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...