Jump to content

New Member


Recommended Posts

Την καλημέρα μου σε όλους τους Coltaκηδες ..Μπορεί να μην έχω Colt αλλά ποτέ δεν ξέρεις ...Τα συγχαρητήρια μου για το ωραίο site που έχετε φτιάξει !!!

 

Πολύ φιλόξενος ο χώρος σας ... B)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο 8coltclubgr.png

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Η πλήρης ενεργοποίηση του λογαρισμού σου θα γίνει σύντομα και θα αποκτήσεις πρόσβαση σε όλες τις θεματικές ενότητες του CLUB !!
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

Link to comment
Share on other sites

Στριβει το IGNIS;καλωσηρθες

 

 

Μαμά δεν μπορώ να πω ότι μπορείς να το βασιστείς εντελώς γιατί είναι απρόβλεπτο αμάξι αλλά με μια αναρτησούλα γίνεται καρτάκι :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

αν και λιιιιιιιιιιιγο καθηστεριμενα

ΚΑΛΟΣ ΗΡΘΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!! :D

 

το παληκαρι ειναι γειτονακι και εχει το πιο προσεγμενο ignis που εχω δει!!!!

το μονο που του λειπει ειναι μια αξιοπρεπες αναρτηση και θα ειναι τουμπανο!!!!! :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

αν και λιιιιιιιιιιιγο καθηστεριμενα

ΚΑΛΟΣ ΗΡΘΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!! :D

 

το παληκαρι ειναι γειτονακι και εχει το πιο προσεγμενο ignis που εχω δει!!!!

το μονο που του λειπει ειναι μια αξιοπρεπες αναρτηση και θα ειναι τουμπανο!!!!! :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu:

 

 

:D :D :D Ευχαριστώ γειτονάκι για τα καλά λόγια ...!!!Παιδιά να'στε καλά όλοι για την υποδοχή .Σύντομα θα παραθέσω και photos και specs !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...