Jump to content

Νέο Μέλος


Recommended Posts

Καλημέρα στο ..."γρηγορότερο" club του διαδικτύου,

 

Εδώ και μία ώρα είμαι νέο μέλος του club σας και χαίρομαι για πολλούς λόγους.

Ο μόνος λόγο που δεν χαίρομαι είναι που ακόμη δεν έχω τα δικά μου 150 άλογα!!! Αποτελεί στόχο.

 

Προς το παρόν χαίρομαι με τα 170 της κοπέλας μου, ή μάλλον του μπαμπά της, δεμένα σε ένα αμάξωμα κάποιου s cooper :shock:

 

Δεν απαξιώνω το cooperακι της ΒΜW (ίσως και να θέλω να το κάνω βέβαια) αλλά επειδή ο αδερφός μου διαθέτει ένα czt που κλείνει χρόνο τον Ιούνιο, έχω τη δυνατότητα της σύγκρισης.

 

Μπορεί να θεωρηθεί παράδοξο, παράξενο, ανόητο, χαζό ή και ως έλλειψη εμπειρίας και γνώσης στα τετράτροχα αλλά προτιμώ και θέλω το COLT τόσο , όσο το evo τρελαίνεται στις στροφες της πίστας των Σερρών στο τελευταίο fightclub του Drive.

 

Θέλω έτσι να κάνω μια πρώτη προσσέγγιση στο χώρο σας, να σας συγχαρώ για τη διαδικτυακή σας επιτυχία, να σας γνωρίσω από κοντα και γιατί όχι σε μια νέα συνάντηση να φέρω και το "δικό μου" σπορ αμαξάκι

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Chris!! Σου εύχομαι να είσαι καλά και να πραγματοποιηθεί ο στόχος σου για τα δικά σου 150 (ζόρικα) άλογα! Προς το παρόν είσαι ανάμεσα σε δυο καλά αμαξάκια της γυναίκα σου και του αδελφού σου αλλά και σε μια καλή παρέα :wink: !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μετα απο πολυ ψάξιμο τελικά σας βρήκα!!!

Ε, δεν μπορει έλεγα όλο και κάποιοι θα έχουν φτιάξει κάποιο fun club!!

 

Παιδιά συγχαρητήρια για την όλη δουλειά σας!!

 

Κάτοχος μαύρου cz3 (δυστυχώς :D )...και δυστυχώς επειδή στο τέλος εχει το 3 και οχι το T!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον!

Καλά, γρήγορα και προσεκτικά χλμ :wink:

Πόσο καιρό το έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθες!

μη λες δυστυχως!μια χαρα ειμαστε τα 1300αρια!

ελπιζω απλα να μην εισαι απο τις καινουργιες ΄΄ελαφρωμενες΄΄ παρτιδες!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...