Jump to content

οοουυυππςςς


Recommended Posts

καλημέρα σας,

 

το όνομα μου είναι Δημήτρης, μένω στην Ν. Σμύρνη .. και από χθες νέο μέλος, ελπίζω μέσα από τις συζητήσεις να μαθαίνουμε μόνο καλά νέα! έχω ένα coltάκι 1.1 5πορτο από 01/06 και το απολαμβάνω σε καθε διαδρομή (...φανταζομαι το CZT!) :!: 8)

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας,

 

το όνομα μου είναι Δημήτρης, μένω στην Ν. Σμύρνη .. και από χθες νέο μέλος, ελπίζω μέσα από τις συζητήσεις να μαθαίνουμε μόνο καλά νέα! έχω ένα coltάκι 1.1 5πορτο από 01/06 και το απολαμβάνω σε καθε διαδρομή (...φανταζομαι το CZT!) :!: 8)

 

Καλό το πεντάθυρο, το σχήμα του με ξυνίζει λίγο. Σε ένα από τα λίγα συγκριτικά που έχουν γίνει για το πεντάπορτο (καλά άστο για το CZ3), στο Auto Triti που εκδόθηκε στις 14 Μαρτίου, το έβγαλαν δεύτερο μετά το Yaris (αλλά το Yaris είναι και πολύ ακριβό). Από πίσω Honda Jazz, Suzuki Swift και Nissan Micra. Ήταν test μεταξύ πεντάθυρων μικρών Ιαπώνων.

Link to comment
Share on other sites

καλωσηρ8ες στο club!

ανεβασε και καποια φωτο αν 8ες!

 

για να συμπληρωσω τον durin,το super autocar μαρτιου,σε συγκριτικο 5θυρων μεταξυ punto,jazz,colt,clio και yaris οι συντακτες βγαζουν ως πρωτο το colt!αυτα! :wink:

Link to comment
Share on other sites

καλωσηρ8ες στο club!

ανεβασε και καποια φωτο αν 8ες!

 

για να συμπληρωσω τον durin,το super autocar μαρτιου,σε συγκριτικο 5θυρων μεταξυ punto,jazz,colt,clio και yaris οι συντακτες βγαζουν ως πρωτο το colt!αυτα! :wink:

 

καλό είναι..και ξαφνικά πουλάει τρελά!!! κυρίως το 3πορτο, που είναι ωραιότερο, ελπίζω να είναι το ίδιο αξιόπιστο όσο και το προηγούμενο..

Link to comment
Share on other sites

1.1 σε CZ3 βγαίνει παιδιά? (3θυρο? και 5θυρο?)

 

cz3 υπαρχει και σε 1.1.

1124 cc για την ακριβεια και 75 ps.

Link to comment
Share on other sites

1.1 σε CZ3 βγαίνει παιδιά? (3θυρο? και 5θυρο?)

 

cz3 υπαρχει και σε 1.1.

1124 cc για την ακριβεια και 75 ps.

 

Και απο κατανάλωση είναι χαμηλότερη απο το 1.3 ? Αν ναι ποσο?

Το έχω δει το προσπεκτ αλλα καλύτερα ειναι καποιος που το εχει να σου πει στην πράξη...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...