Jump to content

υποψήφιος αγοραστής colt cz3 1,3


Recommended Posts

Καλημέρα φίλοι μου.

 

Θαυμαστής του colt από την 1η μέρα που κυκλοφόρησε. Τις τελευταίες μέρες είμαι σε φάση να προσπαθώ να δώσω το αξιόλογω getz για να πάρω ένα μεταχειρισμένο COLT CZ3 1,3.

Link to comment
Share on other sites

mpampis34 καλώς ήρθες.

Τι έχει το Getz και θέλεις να το αλλάξεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.

 

Καλή παραμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

Κολλητος μου εχει το Getz-ακι,πολυ καλο και οικονομικο!

Το εσωτερικο του ειναι αναρπαστα ποιοτικο και το ηχοσυστημα του μακραν καλυτερο του κολτ!

 

(δε μιλαμε για γκαζι βεβαια,εκει υστερει καπως :lol: )

Link to comment
Share on other sites

mpampis34 καλώς ήρθες.

Τι έχει το Getz και θέλεις να το αλλάξεις?

Μα το γράφω είμαι τρελαμένος με το colt. Τίποτα δεν έχει το getz. Άλλος στην θέση μου θα έλεγε ότι είμαι λίγο ψωριάρης αλλά τι να κάνω; άλλωστε για αυτό τον λόγο δεν είμαστε όλοι εδώ;

Link to comment
Share on other sites

Κολλητος μου εχει το Getz-ακι,πολυ καλο και οικονομικο!

Το εσωτερικο του ειναι αναρπαστα ποιοτικο και το ηχοσυστημα του μακραν καλυτερο του κολτ!

 

(δε μιλαμε για γκαζι βεβαια,εκει υστερει καπως :lol: )

Όντως έχει πολύ καλά ηχεία που τα έχω συνδειάσει με ένα εξαιρετικό alpine και ακούω καλή ποιότητα. Από ποιότητα μετά από 50000 χλμ είναι καινούργιο (χωρίς<< σαν>>) τα πάντα δουλεύουν όπως την 1η μέρα τίποτα δεν τρίζει μα τίποτα τα πλαστικά δείχνουν καινούργια και τα χειριστήρια άριστα καλά φρένα πολύ καλό τιμόνι πολύ καλή οδική συμπεριφορά. Αλλά ο έρωτας είναι έρωτας....

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο φιλε και καλη παραμονη κιωλας και καλα post.Εγω πριν παρω το Coltακι ειχα ενα Smart.Mολις του πουλησα και πηρα το Colt βρηκα τον ερωτα της ζωης μου στο θεμα αυτοκινητου.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Είμαι στην ευχάριστη θέση να αναγγείλω την απόκτηση ενός mitsubishi colt cz3 1,3 limited edition. Ευχαριστημένος από όλα στο αυτοκίνητο πλην του θορύβου. Από εξοπλισμό εξωπραγματικός και πληρέστερος ακόμα και από το 6άρι mazda 1,8 που το πλήρωσα 23.000 €.

Το αυτοκίνητο είναι κουκλί σε μπλέ μεταλλικό χρώμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο μπαμπη !! :D Καλα και ασφαλη χιλιομετα...! Μηπως πηρες ενα απο Αγ. Παρασκευη ?

Όχι από Άλιμο είναι ο ιδιοκτήτης.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις ευχές σας.

Πράγματι νιώθω πολύ ικανοποιημένος με την επιλογή μου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...