Jump to content

Νεο μέλος και ερώτηση για τα λάστιχα


Recommended Posts

Νέο μέλος με COLT CZT μαύρο, αγορασμένο από τα ευγενικά παιδιά του Πάπρα. Η παραγγελία έγινε 10-15 ημέρες μετά , αφότου αντίκρισα το αμάξι μέλους του CLUB στην Αράχωβα με τις γνωστές τεράστιες ζάντες(ονόματα δεν λέμε..). Μέχρι τότε δεν γνώριζα ακριβείς λεπτομέρειες για το μοντέλο! Μια ερώτηση: Τα καινούργια Colt czt, έχουν Continental λάστιζα όπως το δικό μου, γιατι απο ότι θυμάμαι τα προηγούμενα ειχαν Goodyear?

Link to comment
Share on other sites

Νέο μέλος με COLT CZT μαύρο, αγορασμένο από τα ευγενικά παιδιά του Πάπρα. Η παραγγελία έγινε 10-15 ημέρες μετά , αφότου αντίκρισα το αμάξι μέλους του CLUB στην Αράχωβα με τις γνωστές τεράστιες ζάντες(ονόματα δεν λέμε..). Μέχρι τότε δεν γνώριζα ακριβείς λεπτομέρειες για το μοντέλο! Μια ερώτηση: Τα καινούργια Colt czt, έχουν Continental λάστιζα όπως το δικό μου, γιατι απο ότι θυμάμαι τα προηγούμενα ειχαν Goodyear?

 

Είναι ανάλογα τις παρτίδες...........κάποια έχουν Conti καποια από τα άλλα..........αρκετά μαλακά τα Conti όπως έχει αποδειχθεί και στην πίστα......

 

Καλως ήρθες στην παρέα!

Link to comment
Share on other sites

καλωσηρθες στη παρεα μας!

το δικο μου αν και cz3 ηρθε με continental!

durin πραγματι πρεπει ναναι μαλακα αλλα ζεσταινονται πολυ ευκολα και μετα κρατανε καλα!!

Link to comment
Share on other sites

Welcome...Να γινόμαστε περισσότερα τα μαύρα..

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες.

Τα CZT έρχονται είτε με Michelin F1 είτε με Continental Sport Contact II (τα οποία είναι αθλίως μαλακά, ετοιμάσου να τα αλλάξεις πολύ σύντομα αν δεν είσαι τραγικά προσεκτικός με τις λακούβες).

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες.

Τα CZT έρχονται είτε με Michelin F1 είτε με Continental Sport Contact II (τα οποία είναι αθλίως μαλακά, ετοιμάσου να τα αλλάξεις πολύ σύντομα αν δεν είσαι τραγικά προσεκτικός με τις λακούβες).

 

Goodyear F1 δεν είναι ή μου διαφεύγει κάτι?!?!? :?

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες.

Τα CZT έρχονται είτε με Michelin F1 είτε με Continental Sport Contact II (τα οποία είναι αθλίως μαλακά, ετοιμάσου να τα αλλάξεις πολύ σύντομα αν δεν είσαι τραγικά προσεκτικός με τις λακούβες).

 

Goodyear F1 δεν είναι ή μου διαφεύγει κάτι?!?!? :?

 

Σωστόστ. Είδες τί γίνεται αν δεν έχεις πιει καφέ... :wink:

Link to comment
Share on other sites

καποια στιγμη το κακο θα γινει, προς το παρον στην διαδικασία του στρωσίματος αποφευγεις τα πάντα!, οταν θα ξεχαστεις και βρεθει η λακουβα στο δρομο σου...@@@4%%

ευχαριστώ για τον ογκο πληροφορίας παντως

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...