Jump to content

Εκδρομή & Δυναμομέτρηση Colt//Club.gr - 21 Νοεμβρίου 2010


Recommended Posts

Για αλλη μια φορα το coltclub.gr μας εδειξε ολους πως πραγματικα υπαρχει πολυς κοσμος που ασχολειται με τα κολτακια (και μη) και κανει πραγματικα απιστευτες εκδρομες.Αξιζαν τον κοπο τοσα χιλιομετρα.Μπραβο σε ολα τα παιδια και σε ολα τα κολτακια.Ητανε πολυ ωραια ολα και μας βοηθησε ο καιρος.Αντε περιμενουμε τη συνεχεια

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Για αλλη μια φορα το coltclub.gr μας εδειξε ολους πως πραγματικα υπαρχει πολυς κοσμος που ασχολειται με τα κολτακια (και μη) και κανει πραγματικα απιστευτες εκδρομες.Αξιζαν τον κοπο τοσα χιλιομετρα.Μπραβο σε ολα τα παιδια και σε ολα τα κολτακια.Ητανε πολυ ωραια ολα και μας βοηθησε ο καιρος.Αντε περιμενουμε τη συνεχεια

 

Καλημέρα σε όλους :excl:

Πάλι περάσατε super και δυστυχώς δεν μπορούσα να έρθω… ζηλεύω!!! :angry: :angry:

 

Μακάρι να μπορέσω κάποια επόμενη φορά... :)

Εάν σας προλαβαίνω βέβαια γιατί βλέπω οι περισσότεροι έχουν γίνει θηρία… :excl: :excl: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Aλλη μία επιτυχημένη συνάντηση του κλάμπ έξω απο τα όρια της Αθήνας.

Μεγάλος σύμμαχος ο καιρός, ο οποίος ήταν καλοκαιρινός.

Το πρόγραμμα έιχε απο όλα,βόλτα,καφέ,φαί,δυναμομέτρηση και κίνηση στην επιστροφή :lol:

Ευχαριστούμε τα μέλη που έτρεξαν για να γίνουν όλα σωστά.

Ποστάρω και εδώ την δυναμομέτρηση.

 

img718.th.jpg

 

Ακόμα ζούνε και τα 150 άλογα,απλά είναι ελάχιστα πεσμένη η ροπή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η εκδρομη χθες ηταν απλα θεικη αλλα μας τα χαλασε λιγο η κινηση στον γυρισμο.Ελπιζω να ξαναγινει συντομα και χειμερινη εκδρομη(πριν την Πρωτοχρονια) καπου πιο ψηλα λιγακι γιατι ακουσα παραπονα απο τα παιδια εκτος Αθηνων που ειπαν οτι εκαναν πολλα χιλιομετρα

Link to comment
Share on other sites

μπράβο ρε μάγκες........συγχαρητηρια........ελεγα να κάνω guest εμφάνιση κι εγώ, αλλα η κωλομέση με εχει ρίξει τάβλα στο κρεβάτι :mad: .

και πάλι συγχαρητήρια!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έλεγα να οργανώσουμε μια εκδρομούλα πιο ψηλά από την χθεσινή οχι μόνο για να μην κανουμε τόσα χιλιόμετρα εμείς αλλα υπάρχουν και αλλα μέλη από ακόμα πιο ψηλα που για αυτούς είναι η απόσταση ακόμα πιο μεγάλη...Νομίζω οτι είναι κατανοητό αυτο μιάς και το club δεν απαρτίζεται μόνο από μέλη της Αθήνας αλλά και βόρειους...Νομίζω οτι ένα Πηλιο δεν θα χαλούσε κανέναν... :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη πιστευω πως εριξες πολυ καλη ιδεα αλλα εγω ελεγα κατι σε Αραχωβα.Οπου και να γινει αυτη την φορα ας γινει 2ημερη

Link to comment
Share on other sites

Καλά εννοείται για διήμερη αλλά...καλή η Αράχωβα, εγώ θα είμαι εκει στις 17/12, έχω κλείσει..για μένα μια χαρά 260χλμτα είναι αλλα δεν ξέρω οι πάνω τι θα πούν...εγώ πάντως μέσα...και επειδή είναι κομμάτι δύσκολο να το προγραμματίσουμε για πρίν τις γιορτές μιας και ο χρόνος μας πιέζει και είναι και φουλ σεζόν για τα ξενοδοχεία και δεν θα βρούμε εγώ θα πρότεινα μετα τις γιορτές...

Επειδή όμως είμαστε και offtopic καλύτερα θα ήταν να ανοίχτεί ενα άλλο και να πέσουν εκεί οι ιδεες αν δεν έχουν αντιρρηση και οι διαχειριστές φυσικά...ας το κάνει κάποιος...

Εγω από τη μεριά μου να πώ οτι η χθεσινή εκδρομή πραγματοποιήθηκε με επιτυχία και χαίρομαι γι'αυτο μιας και δεν είχα βρεθεί σε καμία άλλη...μπράβο μπράβο... :) :) :) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα η πρωτη μου εκδρομη ηταν και ηταν φανταστικα.Παιδια εγω για μετα τις γιορτες δεν ξερω γιατι Φεβρουαριο δεν ξερω ακομα ακριβης ημερομηνια μπαινω στρατο

Link to comment
Share on other sites

Θελω να πω συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που το κανονισαν και ενα ευχαριστω στα ντοπια παιδια για το τρέξιμο...!!!

 

Ειδα φωτο και ζηλεψα η αληθεια ειναι, γιατι ειναι η πρωτη εκδρομη που χάνω.. :( :( :( :( :(

 

 

Αντε να κανονισουμε και κατι προς Μετσοβο.....Λέω εγω τωρα.......................

 

Νουμερακια δεν βλεπω όμως απο τα τερατακια..............

Link to comment
Share on other sites

Η εκδρομη ηταν πολυ ωραια,χαρηκα που γνωρισα αρκετα μελη με τα πυραβλακια τους. Ενα μεγαλο μπραβο στους διοργανωτες.Παντως πολυ μεγαλη φιρμα το κολτακια δεν περναγαμε απαρατηρητοι :)

Link to comment
Share on other sites

ξεκινα να βαζεις:p ακομα...:huh:

 

θα κατσω να λιωσω...!! πρεπει να σβησω πινακιδες !!! θα ανεβασω τις ανεβασω εδω ολες..και μετα βλεπουμε και στο φατσοβιβλιο !! ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ CLUB ουτως η αλλως

Link to comment
Share on other sites

Αντε να κανονισουμε και κατι προς Μετσοβο.....Λέω εγω τωρα.......................

 

Νουμερακια δεν βλεπω όμως απο τα τερατακια..............

 

Γουσταρω με χίλια στο μετσοβο!

κοιτα στα garage λιγο:D

Link to comment
Share on other sites

Η εκδρομη ηταν πολυ ωραια,χαρηκα που γνωρισα αρκετα μελη με τα πυραβλακια τους. Ενα μεγαλο μπραβο στους διοργανοτες.Παντως πολυ μεγαλη φιρμα το κολτακια δεν περναγαμε απαρατηρητοι :)

Αφου ημασταν ολοι τερατα.Που εχουν ξαναδει τοσα πολλα κουκλια μαζεμενα

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε παιδια!!!!!!!!!

 

Και φυσικα μπραβο που ολα κυλησαν ομαλα χωρις κανενα προβλημα ;)

Απο οτι βλεπω πρεπει να περασατε τελεια και ειχατε και συμμαχο το καλο καιρο.

 

Αρε βαγγελη εχεις λιωσει στο upload :D :p

Link to comment
Share on other sites

θελω προαγωγη γρηγορα... :p :lol: geo_x ποσα θες ρε ? χαχαχα :lol: :lol:

 

Μπράβο Βαγγέλη έριξες πολύ δουλειά και για να βγάλεις όλες αυτές τις φώτο και να τις φορτώσεις εδώ με σβήσιμο πινακίδων. Είναι αντιπροσωπευτικότατες του ωραίου κλίματος της εκδρομής. Απο μένα έχεις το οκ για προαγωγή πάντως. Μάζεψε υπογραφές και απο τους άλλους. Μπορεί να τα καταφέρεις :D

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Βαγγέλη έριξες πολύ δουλειά και για να βγάλεις όλες αυτές τις φώτο και να τις φορτώσεις εδώ με σβήσιμο πινακίδων. Είναι αντιπροσωπευτικότατες του ωραίου κλίματος της εκδρομής. Απο μένα έχεις το οκ για προαγωγή πάντως. Μάζεψε υπογραφές και απο τους άλλους. Μπορεί να τα καταφέρεις :D

 

χαχαχαχα thanks nmag :p :lol: sorry αλλα ξεχασα το μικρο σου :wacko: θα μου το συγχωρεσεις

 

οι φωτογραφιες στο μεγαλο ποστ παραπανω ειναι του μελους mixalis_paros εγω απλα βοηθησα στο να γινουν ορατες απο τα υπολοιπα μελη :) οποτε ευχαριστουμε τον μιχαλη και παλι !! εγω εβγαλα λιγες δυστυχως

Link to comment
Share on other sites

Ανέβάζω την δυναμομέτρηση του μέλους ''adreas''.

 

dynoantreas.th.jpg

 

 

 

 

 

Τελικά η δική μου ροπή ειναι μια χαρά, 21.7kgm.Ήταν λάθος υπολογισμός.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...