Jump to content

Καλησπέρα


Recommended Posts

Μόλις σας βρήκα απο google, καλορίζικο το forum, είμαι ο Τάκης και σκέφτομαι μετά το Πάσχα να αγοράσω το czt.

 

.....και πολύ καλά θα κάνεις! Καλώς ήρθες!

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα!

μηπως να το αποφασισεις λιγο νωριτερα...

γιατι εγω που παρηγγειλα τη δευτερα, θα το εχω τον ιουνιο (ισως και νωριτερα)... το cz3 όμως.... αλλα για ψαξτο λιγο καλυτερα, αν βιαζεσαι δηλαδη

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα!

μηπως να το αποφασισεις λιγο νωριτερα...

γιατι εγω που παρηγγειλα τη δευτερα, θα το εχω τον ιουνιο (ισως και νωριτερα)... το cz3 όμως.... αλλα για ψαξτο λιγο καλυτερα, αν βιαζεσαι δηλαδη

ευχαριστώ για την πληροφορία , δεν το έχω ψάξει ακόμα υπολογίζω το Πάσχα να το παραγγείλω και δεν βιάζομαι, το καλά πράγμα αργεί , έτσι λένε. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες και φυσικά μέχρι να το έχεις στα χέρια σου μπορείς να μας δεις και από κοντά :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο club, και με το καλό το νέο αυτοκίνητο !!

 

Σε παραδέχομαι πάντως, γιατί είσαι ειλικρινής !!!!

 

Αυτό που όλοι οι άλλοι το κάνουνε γαργάρα, εσύ βγαίνεις μπροστάρης και το παραδέχεσαι !! Εύγε !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο club, και με το καλό το νέο αυτοκίνητο !!

 

Σε παραδέχομαι πάντως, γιατί είσαι ειλικρινής !!!!

 

Αυτό που όλοι οι άλλοι το κάνουνε γαργάρα, εσύ βγαίνεις μπροστάρης και το παραδέχεσαι !! Εύγε !!!

Μυριζω πυραυλοκινητη παντοφλα!!! :lol: czt υπαρχουν μην ανησυχεις και...καλως ορισες!!! :wink:
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα!

μηπως να το αποφασισεις λιγο νωριτερα...

γιατι εγω που παρηγγειλα τη δευτερα, θα το εχω τον ιουνιο (ισως και νωριτερα)... το cz3 όμως.... αλλα για ψαξτο λιγο καλυτερα, αν βιαζεσαι δηλαδη

 

 

καλά, και εμένα για ιούνιο μου είχε πει αρχίκά αλλα απο ΙΟύνη, το κάναμε Μάρτη και μέσα στην βδομάδα, το ραγότερο την Τετάρτη την επόμενη θα το έχω.

Απο Σαρακάκη Γλυφάδα το εκλεισες?

Link to comment
Share on other sites

καλά, και εμένα για ιούνιο μου είχε πει αρχίκά αλλα απο ΙΟύνη, το κάναμε Μάρτη και μέσα στην βδομάδα, το ραγότερο την Τετάρτη την επόμενη θα το έχω.

Απο Σαρακάκη Γλυφάδα το εκλεισες?

 

ελα ρε φιλε, μπραβο μπραβο

ναι, αλλα ποτε το παρηγγειλες εσυ; γιατι μεχρι την προηγουμενη δευτερα ειχαν αυτοκινητα

 

οχι σαρακακη, απο τον Αρτεμη το εκλεισα.

Link to comment
Share on other sites

οχι σαρακακη, απο τον Αρτεμη το εκλεισα.

 

Λοιπόν υπάρχουν ο Σαρακάκης, ο Παπράς, ο Σωτηρόπουλος και ο Αρτέμης :lol:

 

Άνοιξε δικό σου μαγαζί ρε συ να τους κλείσεις όλους!!!!Χαχααχα!!!! Γεια σου ρε Αρτέμη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...