Jump to content

Γεια χαρα νταν(10 νταν!)


Recommended Posts

Γεια σας παιδια.Καλως σας βρηκα.Με λενε Λεωνιδα και ειμαι καλα...εννοω γαυρος...Βασικα εχω το καινουριο coltακι το οποιο τα σπαει (κυριως στον γυναικειο πληθυσμο!οσοι το εχετε θα το ξερετε ηδη).Ειναι ακομα ''μαμα'' αλλα ελπιζω οχι για πολυ....αναθεμα την οικονομικη κριση!Αυτα απο εμενα...περιμενω να με γιουχαρετε...χεχε

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.

 

Για να έχεις πλήρης πρόσβαση στο Forum δεν έχεις παρά να δημιουργήσεις το δικό σου Garage εδώ, παρουσιάζοντας το αυτοκινητό σου. Οδηγίες για την δημιουργία Garage θα βρεις εδώ.

 

Καλή παραμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Λεωνίδα!

Κι εγώ το καινούριο έχω και το πήρα νομίζοντας ότι δεν θα έχει πέραση στο γυναικείο φύλο αλλά τελικά αποδείχθηκε το αντίθετο.. ;)

Ποιό έχεις; 1100, 1300, Ralliart;

Link to comment
Share on other sites

captaingreek καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

εχω ηδη γκαραζ!το 1300 εχω εκδοση invite.το πηρα πολυ φθηνα γι'αυτο και πηρα τη συγκεκριμενη εκδοση και οχι την intense.με τοσα που γλιτωσα του βαζω αεροτομη,προβολακια,ζαντες οποιες θελω εγω και μου μενουν κιολας(αν πουλησω τις μαμισιες)το χρωμα ειναι λιγο περιεργο...λαδογκρι(glamour grey)!αλλα ευτυχως μονο θετικα σχολια ακουω απο κοπελες....απο αντρες οχι....ζηλευουν!χαααααααχαχαχαχαχαχαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τα καλωσορισματα:)......ο καθενας μας ειναι captain φιλε μου για τους δικους του λογους.το δικο μου btw ειναι παραλλαγη του captain-america!....λαμογιο Σαραντη!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Captain! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...