Jump to content

borbos the comeback!


Recommended Posts

με αφορμη αυτο που εγραψε ο Σαραντης στο παραθυρο ομιλιας ανοιξα αυτο το topic ωστε να σας χαιρετησω ολους ξανα μιας και μετα απο αρκετους μηνες απουσιας απο το club επεστρεψα!!εχω να διαβασω αρκετα θεματα που εχετε γραψει ολοι και ηδη εχω ξεκινησει!!σε ολο αυτο το διαστημα εγιναν πολλα αλλα το πιο σημαντικο ειναι οτι εδω και καιρο ο πατερας μου και εγω δεν ανηκουμε στην εταιρεία Παπρας Α.Ε,αυτο το αναφερω γιατι ακουγονται διαφορα και δεν θελω να υπαρχει παραπληροφορηση!οπως θα διααβασατε στο θεμα με τις αντιπροσωπειες ο πατερας Borbos ειναι στην εταιρια του κυριου Λιακου και θελω να τον ευχαριστήσω δημοσια που σε μια τετοια δυσκολη εποχη οικονομικα εδωσε εργασια στο πατερα μου.οσον αφορα εμενα τελειωνω τη σχολη μου αλλα ποτε δεν σταματησα και δεν θα σταματησω να ασχολουμαι με το αυτοκινητο που ειναι η τρελα μου!οσο μπορω θα βοηθάω το club οπως το εκανα τοσα χρονια και ας το πληρωσα πολλες φορες ακριβα!!

Link to comment
Share on other sites

Welcome back Δημητρη! B)

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες ξανα-Εγω μονο το μπαμπα ξερω-Αντε με το καλο να γνωρισω και το γιο

Link to comment
Share on other sites

Ξανά καλώς τον Δημήτρη :lol: καιρό εχω να σε δω ... για έλα καμιά βολτούλα και απο εδώ ;)

Link to comment
Share on other sites

mike θα περασω,τελειωνω την εξεταστικη αυτες τις μερες οποτε θα εχω χρονο!

Link to comment
Share on other sites

δημητρη καλως μας ηρθες ξανα :D ........χαιρετισματα και στον big borbos!!!

Link to comment
Share on other sites

To θερμό ξανακαλωσόρισμα μας !!!

Αλήθεια Δημήτρη, γιατί αποχώρησε ο μεγάλος Borbos από τον Παπρά ?

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη ποτέ δεν έφυγες τα πόστ σου μας βοηθούσαν και όταν έλειπες..!!!!!

 

Καλώς Ξανάρθες και καλή διαμονή...!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...