Jump to content

kalhsperaaa..


Recommended Posts

Καλώς ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.

 

Για να έχεις πλήρης πρόσβαση στο Forum δεν έχεις παρά να δημιουργήσεις το δικό σου Garage εδώ, παρουσιάζοντας το αυτοκινητό σου. Οδηγίες για την δημιουργία Garage θα βρεις εδώ.

 

Καλή παραμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες αλλα μονο σε εσενα γιατι η κολταρα σου δεν εφυγε απο το κλαμπ :D :D :D

 

καλοριζικο να το χαιρεσαι και εισαι πολυ τυχερος που πηρες ενα αμαξι προσεγμενο ατρακαριστο σωστο διαμαντι και κυριως σε καλα λεφτα

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες ..... ;) αυτό το CZT το ξέρω καλά ... το εχω κερώσει πολλές φορές .... είναι σε άριστη κατάσταση .... καλοτάξιδο και να το ευχαριστηθείς το ίδιο :D

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Αντωνη! :D

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχεις φιλε μου,αν δε κανω λαθος γυναικα το ειχε οποτε......

τι θα μπορουσε να του κανει?αφου ξερεις πως οδηγουν!

ειδικα η συγκεκριμενη δεξια λωριδα κ χαλαρα! :lol: :p :lol:

 

καλοταξιδο!

Link to comment
Share on other sites

axaxaxaxax λες εεε? να σε ροτισο κατι ρε φιλε ? λεει οτι εχει αφαιρεσει το χαπι..το χαπι δεν ειναι για να αναιβαζει τη πιεση για τα bar? απλα επδ τωρα το πιρα και δε 3ερω πολλα το χαπι το βαζουν οι το βγαζουν?

Link to comment
Share on other sites

axaxaxaxax λες εεε? να σε ροτισο κατι ρε φιλε ? λεει οτι εχει αφαιρεσει το χαπι..το χαπι δεν ειναι για να αναιβαζει τη πιεση για τα bar? απλα επδ τωρα το πιρα και δε 3ερω πολλα το χαπι το βαζουν οι το βγαζουν?

 

Φιλε μου σε παρακαλω μονο ελληνικα! ;)

Link to comment
Share on other sites

δε μπορω να το διαβασο μου λεει οτι δε γντ...δε ροταω για το χαπι για να το βαλο στο αμαξι...ροταω για να ξερω αν το εχει πανω το αμαξι για να μα8ενο σιγα σιγα τη φοραει πανο του..για αυτο εχω αυτη την απορια?

Link to comment
Share on other sites

οχι δε το πηρα απο τη νικολετα..το αμα3ι ηταν σε μια μαντρα εκει που εκανε και τα service στο καραλι...μιπως γνοριζεις εσθ πανω κατω ποσα αλογα βγαζει και τη φοραει? αν ξερεις φιλε πες μου σε παρακαλο..

Link to comment
Share on other sites

εσύ δε το φτιαξες αυτο? http://www.coltclub.gr/index.php?showtopic=6729&st=0

εχεις και τις αναρτήσεις Κ-σπόρτ?

 

αν ειναι αυτό, ειναι το παλιό της Νικολέτας.

Εβγαλε 180 νομίζω ΜΑΗΑ..

Link to comment
Share on other sites

ναι εγω το εφτια3α αυτο...βρικα τα στοιχεια απο της νικολετας το προφιλ και τα εβαλα προς το παρον μεχρι να βρω το τι ακριβως φοραει πανω του το αμαξι..μπορει να φοραει και αυτα που λεει..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...