Jump to content

New member from CRETE


Recommended Posts

Postara κι εγώ σε ένα άλλο topic κι ο moderator μου είπε να φτιάξω ένα καινούριο topic για να με "καλωσορίσετε"

Είμαι από Χανιά και στο πρώτο πενθήμερο του Νοέμβρη (μπορεί και νωρίτερα) θα πάω να παραγγείλω το COLT και θα φτιάξω και το γκαράζ μου. Βέβαια επειδή εγώ δεν ήμουν ποτέ λάτρης της ταχύτητας, μάλλον καλύτερα της υπερβολικής ταχύτητας, θα πάρω το απλό COLT, το inform. Δεν έχω τρέλα ούτε με εξατμίσεις ούτε με τουρμπο-κινιτηρες ούτε τίποτα τέτοια και αυτό επειδή έχουν δει πολλά τα μάτια μου. Με ξενερώνει βέβαια το οτι ένα μεγάλο μέρος της παραγωγής κατασκευάζεται στην Ολλανδία, αλλά εντάξει. Μπρος την Ουγγαρία που κατασκευάζονται άλλα, καλύτερα η Ολλανδία.

Ο πατέρας μου είχε 18 χρόνια ένα mitsubishi lancer και δεν είχε πάθει τίποτα πέρα από φυσιολογικές φθορές. Εγώ είχα για 7 ένα suzuki ignis το οποίο, επίσης δεν είχε τίποτα κεκτός από φυσιολογικές φθορές. Βέβαια βοήθησαν κάτι τουρίστες στις 31/8,να μου το κάνουν άχρηστο και να το πάω για απόσυρση.. Για αυτό προτίμησα Ιαπωνικό αμάξι.

Αρκετά σας έπριξα με τα δικά μου..

Καλώς σας βρήκα και μόλις πάρω το αμάξι θα φτιάξω και τα υπόλοιπα με τη βοήθειά σας βέβαια..

 

 

Α!! Υ.Γ.1 ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΦΟΡΑΜΕ ΖΩΝΕΣ

Υ.Γ.2 (κάτι άσχετο..) Α.Ο.ΧΑΝΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ.. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Πέτρο στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.

 

Για να έχεις πλήρης πρόσβαση στο Forum δεν έχεις παρά να δημιουργήσεις το δικό σου Garage εδώ, παρουσιάζοντας το αυτοκινητό σου. Οδηγίες για την δημιουργία Garage θα βρεις εδώ.

 

Καλή παραμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Πετρο!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...