Jump to content

Εκδρόμη Colt//Club.gr


Recommended Posts

Εκανα την ερωτηση στη κοπελα μου και στις φιλες της για το τζιβιτζιλου

ΚΑι αρχισαν να ρωτανε τους παντες

Ρωτησαν τη κοπελα του νικου ,ειπε αν ειναι καποιο εξαρτημα απο αυτοκινητο γιατι πελαγωσε η κοπελα ,που ακουγε για αυτοκινητα

Ρωτησαμε το σαραντη ειπε τα δικα του

Η δικια μου(ΝΑΣΙΑ) ελεγε τα δικα της,

Οι φιλες της της κοπελας μου(ΝΑΣΙΑΣ) λεγανε κατι θρησκευτικα

ρωτησαμε τη Βασια και αυτη κοιταγε με απορια αλλα επεσε κοντα στην απαντηση

Ρωταμε το παρη ο οποιος ετρωγε το κρουασαν -μας εβρισε γιατι δεν ηξερε

ΚΑι την λυση στην απαντηση μας την εδωσε η Αθηνα η οποια μας αποσβολλωσε και πιο πολυ τον Παρη,οπου ρωταγε επιμονα απο που το ηξερε

Ρε αθηνα του κοπηκε του παιδιου η ορεξη

Τρελες αττακες

Και το αποκορυφωμα οπως ανεφερε ο Σαραντης,ενω ειχαμε περασει την Εθνικη και μπηκαμε στο επαρχιακο δρομο σαν τριτος που ειμαι αναβω αλαρμ και παιζω φωτα στους μπροστα

Σταματαμε αλλα ειχε μονο 1 δεντρο με αποτελεσμα να εχω γινει κοινο θεαμα σε ολο το κλαμπ :lol: :lol: :lol:

sorry re guys αλλα θα εσκαγα

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Και το αποκορυφωμα οπως ανεφερε ο Σαραντης,ενω ειχαμε περασει την Εθνικη και μπηκαμε στο επαρχιακο δρομο σαν τριτος που ειμαι αναβω αλαρμ και παιζω φωτα στους μπροστα

Σταματαμε αλλα ειχε μονο 1 δεντρο με αποτελεσμα να εχω γινει κοινο θεαμα σε ολο το κλαμπ :lol: :lol: :lol:

sorry re guys αλλα θα εσκαγα

Πες έτσι ρε μαν γιατί νόμιζα ότι θα έρθεις στην ρόδα μου να τα κάνεις σαν τα σκυλιά! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μπάβοοοοοοοοοοοο,,,ζηλεύω,περάσατε τέλεια,,,,πραγματικά θα ήταν τέλεια.κρίμα που δε μπόρεσα να έρθω,,,,άντε πείτε και άλλα να τρελαθώ πιο πολύ!!!χαχχαχαχααχα

Link to comment
Share on other sites

ΕΠειδη ετυχε να πηγαινω εκει κοντα (ΙΤΕΑ) ημουν απο πισω σας σε μεγαλο κομματι της διαδρομης (Κοκκινο Cupra)

και μπορω να πω πως οσον αφορα το θεμα πορεια ολοι ησασταν αψογοι και αυτο μετραει σε τετοιες

εκδρομουλες.

 

Παντα τετοια παιδια και ενα μπραβο απο μενα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...