Jump to content

kit episkeuis elastikou


Recommended Posts

eimai katoxos enos neou colt.otan to parelaba diapistwsa pws den exei rezerba alla kit episkeuis elastikou para to gegonos oti exei problefthei xwros gia rezerba.skeftomai na parw mia.kamia sumbouli gia to ti na kanw?otan rwtisa stin antiproswpeia (patra) gia to poso kanei...mou eipan 100-150euro gia rezerba anagkis...tin gnwmi sas...sas euxaristw!

Link to comment
Share on other sites

Ανταλαζω την ρεζερβα μου με το κιτ επισκευης σου!!!

Αστειευομαι αν και υπαρχει μια δοση αληθειας.Να τα παρουμε απο την αρχη.Καμποσοι απο εμας εχουμε ξεφορτωθει την ρεζερβα για μειωση του βαρους και εχουμε καποιο

σετ επισκευης τυπου φαστ για μηχανακια το οποιο δεν ξερουμε αν θα μας καλυψει την δυσκολη στιγμη.

Θα ηθελα να μαθω αν αυτο που δινει η αντιπροσωπεια ειναι αξιολογο και θα μας βγαλει απο την δυσκολη θεση αν συμβει το προβλημα και ποσο κοστιζει ωστε να το εχουμε.

Τωρα αν θες μια ρεζερβα,με τιποτα μην σκασεις αυτα τα χρηματα σε αντιπροσωπεια,περνα απο ενα βουλκανιζατερ και παρε μια μεταχειρισμενη οσο πιο μικρη υπαρχει.

Link to comment
Share on other sites

Ανταλαζω την ρεζερβα μου με το κιτ επισκευης σου!!!

Αστειευομαι αν και υπαρχει μια δοση αληθειας.Να τα παρουμε απο την αρχη.Καμποσοι απο εμας εχουμε ξεφορτωθει την ρεζερβα για μειωση του βαρους και εχουμε καποιο

σετ επισκευης τυπου φαστ για μηχανακια το οποιο δεν ξερουμε αν θα μας καλυψει την δυσκολη στιγμη.

Θα ηθελα να μαθω αν αυτο που δινει η αντιπροσωπεια ειναι αξιολογο και θα μας βγαλει απο την δυσκολη θεση αν συμβει το προβλημα και ποσο κοστιζει ωστε να το εχουμε.

Τωρα αν θες μια ρεζερβα,με τιποτα μην σκασεις αυτα τα χρηματα σε αντιπροσωπεια,περνα απο ενα βουλκανιζατερ και παρε μια μεταχειρισμενη οσο πιο μικρη υπαρχει.

Σε ευχαριστω για την συμβουλη σου...Θα κοιταξω να μαθω περισσοτερα για το κιτ επισκευης μου και θα ενημερωσω.Καληνυχτα!

Link to comment
Share on other sites

Οταν ενεργοποιηθεις με το καλο συνεχιζουμε την κουβεντα στην αντιστοιχη ενοτητα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...