Jump to content

μακης - κοζανη


makisczt

Recommended Posts

καλημερες πολλες παιδεεεςς πριν 2 μερες εγινα μελος στο club σας κ ο λογος ειναι επειδη τον τελευταιο καιροο μου εχει γινει εμονη ιδεα mitsubishi colt "czt" k κ δεν γιατρευετε με τπτ !!!!!!!!!!!!! το ονομα μου ειναι μακης καταγωγη απο κοζανη κ φυσικα εχω μπει σε coltaki το οποιο αποδειχτηκεε για πιο λογο θα επρεπε να αγαπησω ενα τετοιο αυτοκινητοο!!!!!!!!!!!!!!! δεν οδηγω mitsubishi αλλα το επομενο αυτοκινητοο εχει χαρακτει πολυ καλα μεσα μου anywayy δεν θα ηθελα να γινω σαλιαρης οποτε θα τα λεμε πολυ συχνα εδω μεσαααα cheer's and beer's from kozani!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.

 

Για να έχεις πλήρης πρόσβαση στο Forum δεν έχεις παρά να δημιουργήσεις το δικό σου Garage εδώ, παρουσιάζοντας το αυτοκινητό σου. Οδηγίες για την δημιουργία Garage θα βρεις εδώ.

 

Καλή παραμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Μακη! :D Σε ποιανου CZT μπηκες, του Ηλια (NIkoro)? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

GEO το παιδι ητανε απο θεσσαλονικη (δεν θυμαμαι ονομα sorry) κ η φαση εγινε στο πολυ γρηγορο....... κοκκινο coltaki, αλλα ητανε ενα πραμα το ατιμοοο :p

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φιλε Μακη.Καλως ηρθες στο club.Είμαι και εγω απο Κοζάνη και έχω Czt.Εαν θελεις να βρεθουμε καμια μέρα να τα πουμε κ απο κοντά για τα colt!

Link to comment
Share on other sites

καλως ήρθες! αυτό το κακό έχουν τα άτιμα τα colt άμα μπεις μια φορά μέσα μετά δύσκολα το αποχωρίζεσαι. αν το οδηγήσεις μετά αρχίζει η αρρώστια

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φιλε Μακη.Καλως ηρθες στο club.Είμαι και εγω απο Κοζάνη και έχω Czt.Εαν θελεις να βρεθουμε καμια μέρα να τα πουμε κ απο κοντά για τα colt!

 

Nαι φιλε nikoro θα γουσταρω παρα πολυ να τα πουμε κ απο κοντα να με ενημερωσεις κ πληρως για ο club αλλα κ για τα colt!!!!!!!!!!!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...