Jump to content

Νεο μελος!


dvad

Recommended Posts

Καλημερα σε ολους!Δεν εχω καποιο κολτ,απλως ψαχνω καποιον που γραφει εδω με ενα μαυρο κολτ(το τελευταιο μοντελο) 3πορτο,απο Αθηνα,με αυτοκολητο Ralliart πισω δεξια ο οποιος δηλωνει 130hp.Ευχαριστω για τον χρονο σας!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες! Θα στεναχωρησω αλλα δεν υπαρχει Colt με 130 αλογα! Τα ατμοσφαιρικα δεν φτανουν με τιποτα τοσα και τα Τ "μαμα" ειναι 150... Οποτε ή καποιο μπερδεμα εγινε ή καποιος σου κανει πλακα! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες αν θέλεις να ενεργοποιηθείς πλήρως κάνε μας μία παρουσίαση του αυτοκινητου σου στο garage....

 

Τώρα για 130 άλογα μπορεί να ειναι κανα 3αρι με πρόγραμμα, πιο πιθανό είναι από Τ "μαμα"..! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες! Θα στεναχωρησω αλλα δεν υπαρχει Colt με 130 αλογα! Τα ατμοσφαιρικα δεν φτανουν με τιποτα τοσα και τα Τ "μαμα" ειναι 150... Οποτε ή καποιο μπερδεμα εγινε ή καποιος σου κανει πλακα! :D

Μαλλον πλακα θα εκανε τοτε...εγω εχω ενα τοπ γκαν 2ο σταδιο κ πηγαιναμε κοπιες κ οταν μου ειπε 130 σκεφτηκα το 1.3 θα ειναι εκκεντροφορατο...μαλλον ομως θα ενιωσε ασχημα που ενα τοπ γκαν σταθηκε διπλα του γι αυτο το ειπε...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες αν θέλεις να ενεργοποιηθείς πλήρως κάνε μας μία παρουσίαση του αυτοκινητου σου στο garage....

 

Τώρα για 130 άλογα μπορεί να ειναι κανα 3αρι με πρόγραμμα, πιο πιθανό είναι από Τ "μαμα"..! ;)

 

 

Αμα υπαρξει 3αρι με προγραμμα και 130 αλογα.....θα βαψω το Colt ροζ!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον πλακα θα εκανε τοτε...εγω εχω ενα τοπ γκαν 2ο σταδιο κ πηγαιναμε κοπιες κ οταν μου ειπε 130 σκεφτηκα το 1.3 θα ειναι εκκεντροφορατο...μαλλον ομως θα ενιωσε ασχημα που ενα τοπ γκαν σταθηκε διπλα του γι αυτο το ειπε...

οταν λες top gun 2ο σταδιο τι εννοεις?

αν δεν κανω λαθος το top gun λανσαριζοταν για 115 αλογα εσυ ποσα εισαι???

Link to comment
Share on other sites

οταν λες top gun 2ο σταδιο τι εννοεις?

αν δεν κανω λαθος το top gun λανσαριζοταν για 115 αλογα εσυ ποσα εισαι???

Nαι απο τα οποια ηταν 106-108 πραγματικα στον στροφαλο.Εγω δεν το εχω μετρησει αλλα το υπολογιζω γυρω στα 140.Τα βασικα που φοραω ειναι εκκεντρα, πολλαπλη εισαγωγης,φουλ εξατμιση,σκουπα,προγραμμα.Πιστευω θα ειχε ενδιαφερον πατημα με μαμα czt(αν δεν ηταν αυτο που ανοιξα τετοιο).

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα φίλε μου χωρίς να θέλω να πω κάτι για το top gun το οποίο όταν είχε βγεί σαν μοντέλο μου άρεσε και μου αρέσει ακόμα και πιστεύω ότι ήταν μία πολύ καλή νεανική λύση για την εποχή του, με μαμα czt δεν έχει ελπίδα εκτός και αν ο οδηγός ειναι κουλός....

 

Το λέω αυτό όχι γιατί έχω κολτ, αλλά μονο και μονο τα χαρτιά να κοιτάξεις, άλογα, βάρος, ροπή το czt είναι μπροστά σε όλα....

 

Θα σου έλεγα να ανοίξεις πρώτα με ένα γαργαλιμένο cz3 να δεις τι παίζει.....

 

Φιλικά πάντα.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα φίλε μου χωρίς να θέλω να πω κάτι για το top gun το οποίο όταν είχε βγεί σαν μοντέλο μου άρεσε και μου αρέσει ακόμα και πιστεύω ότι ήταν μία πολύ καλή νεανική λύση για την εποχή του, με μαμα czt δεν έχει ελπίδα εκτός και αν ο οδηγός ειναι κουλός....

 

Το λέω αυτό όχι γιατί έχω κολτ, αλλά μονο και μονο τα χαρτιά να κοιτάξεις, άλογα, βάρος, ροπή το czt είναι μπροστά σε όλα....

 

Θα σου έλεγα να ανοίξεις πρώτα με ένα γαργαλιμένο cz3 να δεις τι παίζει.....

 

Φιλικά πάντα.. ;)

Κοιτα με crx vti μαμα που εχω ανοιξει ειμασταν κοντα...και σε μαμα τοπ γκαν αυτη τη στιγμη ριχνω πανω απο 2 κολωνες στον ζαχο....στο λεω για να καταλαβεις οτι δεν εχει σχεση σε επιδοσεις αυτη τη στιγμη το αμαξι με μαμα τοπ γκαν το οποιο δεν ειναι και κανενα ιδιαιτερα γρηγορο αμαξι...με κολτ 1.3 ανοιγα οταν ημουν πρωτο σταδιο και ειχε ενδιαφερον μεχρι τα 100-120 μετα λογω κυβικων και ροπης δεν υπηρχε ιδιαιτερη επαφη...παντως εγω θα επιμεινω να κανονισουμε με καποιο μαμα czt για να δω που βρισκομαι... :blush:

Link to comment
Share on other sites

Θές να σου κανονισω να ανοίξεις με ενα σταρλετακι ep71 turbo s μαμα να δεις τις διαφορές? και απο στάση κιόλας....

Link to comment
Share on other sites

Οκ κανονισε ότι θέλεις μεσα από πμ όμως οκ??

 

Σε ευχαριστώ και καλη συνέχεια στην εξέλιξη του αυτοκινήτου σου..!

Link to comment
Share on other sites

μαμα czt με μαμα fr......απλα το fr ειναι πολυ πισω, τωρα...αν πατας fr, τοτε ισως εχεις ελπιδα για czt :mellow: και μονο απο σταση!!!

οποτε μαλλον με cz3 ανοιξες ;) και μαλλον θα σου ειπε 103 και οχι 130

Link to comment
Share on other sites

Και εγω για 1,3 το κοβω,ψιλογαραγαλημενο ,γιατι και εγω που εχω ανοιξει με του φιλου μου το μαμα ΤΟΠ Γκαν(ο οποιος εχει και czt σημειοτεων ) εφαγε πολυ ξυλο στα χαμηλα

Και κατι αλλο !

Πως εισαι σιγουρος οτι ειναι απο εδω το παιδι???Ειχε αυτοκολλητο???

Link to comment
Share on other sites

Ti να σας πω,εκεινο που ανοιξα δεν ειχε ουτε καν τελικο και απο cz3 δεν ειχα χασει ποτε ουτε οταν ακομα ημουν πρωτο σταδιο...τεσπα μπορω να ερθω σε καποιο μιτινγκ να δοκιμασω κ με cz3 φτιαγμενα και με czt μαμα. :)

Link to comment
Share on other sites

θες να πατησουμε μαζι που ειμαι cz3? xaxaxxaxaxa

 

περα απο την πλάκα, μπράβο για αυτο που εχεις φτιάξει.

 

Ρε παιδια μπορει να ειναι οντως πολυ καλό το αυτοκινητό του και να ειναι κοντά με μαμα Τ.

Μήν τον αποπαίρνετε...

Link to comment
Share on other sites

Ναι σίγουρα μιλάμε για αυτοκίνητο 2ο στάδιο εκκεντριφόρους κτλ..

 

Σίγουρα πάει καλα ας βρεθεί ένα μαμα czt να δοκιμάσει..Απλά πιστεύω δύσκολα θα κατσει διπλά του το top gun....

 

Ας γίνει το φιλικό ανοιγματάκι και βλέπουμε.... ;)

Link to comment
Share on other sites

ok θα ερθω στην επομενη συναντηση σας να τα πουμε κ απο κοντα!απ οτι διαβασα ειχατε χτες,τωρα ποτε θα ξαναγινει?κανετε τακτικα συναντησεις η οποτε το αποφασιζετε?Επισης στο after πατε ζαχο η σε καποιο αλλο μερος?

Link to comment
Share on other sites

ααααα φιλαρακο η θα ερθεις για ανοιγμα.....η για μασα :excl:

there is no anoigma after masa :lol: (τι επα ο θεος παλι ρε πστμου) οποτε θα ερθεις απο νωρις να σε γνωρισουμε κιολας B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...