Jump to content

Helloooooooo...


Recommended Posts

το νέο μέλος ήρθε...χαχχα και αυτή είμαι εγώ...χαιρετώ σας λοιπόν όλους και εύχομαι να τα λέμε συχνά πυκνά...παρεπιπτόντως επειδή μου βάλαν χέρι ( με την καλή έννοια) που δεν γράφτηκα και δημοσιοποίησα μία αγγελία μου,πλέον σαν "γραμμένη" και εγω περιμένω τα νέα σας ή και τα παλιά σας εμένα δεν με πειράζει κουβέντα να γίνετε...χαχχαχα!!! kisseeeeeeees...

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ας κανω την αρχη καλως ορισες moodshaker και επισημα

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες.....κι ας αργησες!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

πες μας διάφορα για σένα.. τι αυτοκίνητο οδηγείς( αυτο που πουλας?) τι θες να πάρεις.. κτλ κτλ

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Μετά κάνε το εξής:

 

-Πάτησε στο επάνω μέρος της σελίδας "Πίνακας Ελέγχου Μέλους" > Ομάδες Μελών > Επιλογή Ομάδας "Members" > κλικ στο κουμπί "Υποβολή"

 

Ο λογαριασμός σου θα ενεργοποιηθεί σύντομα και θα έχεις πρόσβαση σε όλες τις ενότητες.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες Πώς μάθατε για το Colt//Club.gr? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Καλή παραμονή.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες επιτελους-Ταλαιπωρηθηκες λιγο αλλα τελικα τα καταφερες

Πες μας αν θες το ονομα σου, και τι οδηγεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

πες μας διάφορα για σένα.. τι αυτοκίνητο οδηγείς( αυτο που πουλας?) τι θες να πάρεις.. κτλ κτλ

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Μετά κάνε το εξής:

 

-Πάτησε στο επάνω μέρος της σελίδας "Πίνακας Ελέγχου Μέλους" > Ομάδες Μελών > Επιλογή Ομάδας "Members" > κλικ στο κουμπί "Υποβολή"

 

Ο λογαριασμός σου θα ενεργοποιηθεί σύντομα και θα έχεις πρόσβαση σε όλες τις ενότητες.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες Πώς μάθατε για το Colt//Club.gr? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Καλή παραμονή.

 

Σαραντη οπως παντα.....τελευταιος! Εχει γινει expert η Χριστινα!

Link to comment
Share on other sites

καλώς σας βρήκα παιζάκιααααααααααααα.....
...ξέχασα και να συστηθώ...ονομάζομαι Χριστίνα και δεν οδηγώ colt...χιχι ελπίζω να με κάνετε παρέα...οδηγούσα μια mercedes c200 την οποία και πουλάω...το επόμενο τουτού μου δεν ξέρω τι θα είναι...
Link to comment
Share on other sites

Γίνονται συναντήσεις του κλάμπ..

 

Θα ενημερωθείς από εδώ μέσα βεβαίως, έλα να γνωρίσεις τα καγκούρια από κοντά...

Link to comment
Share on other sites

Γίνονται συναντήσεις του κλάμπ..

 

Θα ενημερωθείς από εδώ μέσα βεβαίως, έλα να γνωρίσεις τα καγκούρια από κοντά...

χαχαχαχαχαχα θα γίνω μια καγκουρίνα???χαχχαχχα θα έρθω τότε μαζί με την γκακουρίνα την ξαδ'ερφη μου που είναι ήδη μέλος σας να καγκουριάσουμε περισσότερο....χαχαχα
Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες,καλη διαμονη και ευχομαι συντομα με ενα τουμπανοCOLTακι....

 

χαχχαχα σ' ευχαριστώ ....ναι τούμπανο και κάμπριο να παίρνουν και τα μυαλά μου αέρα...

Link to comment
Share on other sites

Θα πρεπει να ειναι μαυρο-γιατι μονο τοτε θα ειναι τουμπανο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...