Jump to content

Καλησπερες και απο Vag!


Recommended Posts

Καλησπερα παιδες,απο Πατρα,κατοχος ενος octy 5 rs και τρελαμενος με τα turbo!Μπηκα σε αυτο τον χωρο για να ανταλλαξουμε αποψεις για το colt,ενα αμαξι που πραγματικα μου αρεσει εξαιτιας και του αργου μου φιλου panaua!Ελπιζω να στε καλα και να χουμε την ευκαιρια καποια στιγμη να τα πουμε και απο κοντα!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο Colt//Club.gr!!! Πες μου.. τι σε συγκίνησε περισσότερο στα colt? το πίσω μέρος ε?Ε?Ε?

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Μετά κάνε το εξής:

 

-Πάτησε στο επάνω μέρος της σελίδας "Πίνακας Ελέγχου Μέλους" > Ομάδες Μελών > Επιλογή Ομάδας "Members" > κλικ στο κουμπί "Υποβολή"

 

Ο λογαριασμός σου θα ενεργοποιηθεί σύντομα και θα έχεις πρόσβαση σε όλες τις ενότητες.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες Πώς μάθατε για το Colt//Club.gr? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Καλή παραμονή.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο Colt//Club.gr!!! Πες μου.. τι σε συγκίνησε περισσότερο στα colt? το πίσω μέρος ε?Ε?Ε?
πισω μερος colt εχω δει μονο παρκαρισμενος!του δικου σου βλεπω μονο την μουρη του και αυτη με δυσκολια απο τον μεσαιο καθρεφτη καθως εχω και την αεροτομη ρε αδερφε!

 

καλως ηρθες!!!!

 

να σαι καλα φιλε μου,καλως σας βρηκα!

Link to comment
Share on other sites

εχω και ντοκουμέντα... μη σε εκθέσω... δε λέει...μικρό παιδί εισαι.. θα μάθεις να μη τα βαζεις με ιαπωνικά..

Link to comment
Share on other sites

Welcome to the club-αν και εισαι βαρυς για να τρεξεις και γιαυτο και βλεπεις το πισω μερος του colt

Εκτος και αν εχεις φαει πρωτεινες-οποτε παρουσιασε και το πολυβολο σου να δουμε τι σκαγια πεταει

Link to comment
Share on other sites

εχω και ντοκουμέντα... μη σε εκθέσω... δε λέει...μικρό παιδί εισαι.. θα μάθεις να μη τα βαζεις με ιαπωνικά..

 

τι να εκθεσεις μωρε αργουλη!!!!!

 

Welcome to the club-αν και εισαι βαρυς για να τρεξεις και γιαυτο και βλεπεις το πισω μερος του colt

Εκτος και αν εχεις φαει πρωτεινες-οποτε παρουσιασε και το πολυβολο σου να δουμε τι σκαγια πεταει

 

thnx αρχηγε,ναι σιγουρα ειναι βαρυ το αμαξι και απο σταση δεν μπορει να ακολουθησει αλλα τις εχει παρει τις πρωτεινουλες του και ψηλα παει αρκετα καλα!συντομα θα κανω και μια μινι παρουσιαση αν και θα δουμε σκαγια και στην δυναμομετρηση!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...