Jump to content

Νέο μέλος


soc

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,οφείλω αυτήν την εγγραφή μου στον Πάρι που έτυχε να ήμαστε απο τον ι΄διο νομό αλλά δεν τον γνώριζα προσωπικά.όμως το colt του το είχα δει να περιφέρεται στην περιοχή μου

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω colt czt κόκκινο 2008 με 20000 km,φοράει εξάτμιση απο downpipe και πίσω NSRACING,fm i/c Greddy,φιλτροχοάνη BLITZ με μεταλικό αντάπτορα,σκάστρα turbosmart,χειροποίτη αγελάδα κ κολάρα σιλικόνης και πρόσφατα αφαίρεσα κ το pill απο την ηλεκτροβαλβίδα(δεν το γνώριζα κ μου το έφτιαξε ο Πάρις).

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Μετά κάνε το εξής:

 

-Πάτησε στο επάνω μέρος της σελίδας "Πίνακας Ελέγχου Μέλους" > Ομάδες Μελών > Επιλογή Ομάδας "Members" > κλικ στο κουμπί "Υποβολή"

 

Ο λογαριασμός σου θα ενεργοποιηθεί σύντομα και θα έχεις πρόσβαση σε όλες τις ενότητες.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες Πώς μάθατε για το Colt//Club.gr? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Καλή παραμονή.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

revolver σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

τα έχω χάσει λίγο,πολύ φιλικό το club.

Link to comment
Share on other sites

υπέροχα,μιας κ είμαι κολλημένος κολτάκιας πιστεύω ότι βρέθηκα στο κατάλληλο μέρος την σωστή στιγμή

Link to comment
Share on other sites

σύντομα θα γραφτεί ο κολλητός μ,η κοπέλα μ κ ένα φιλιράκα πρώην κάτοχος 2 leon cupra,2 EVO 6 & 7 Κ νυν κάτοχος czt το οποίο θέλει να το τουμπανιάσει φυσικά(μηχανικός αυτοκινήτων)

Link to comment
Share on other sites

φωτογραφίες θα βάλω σύντομα κ βέβαια το επόμενο βήμα είναι πρόγραμμα,ανάρτηση μιας κ έχω χαμηλώσει μόνο με ελατήρια κ ένα καλό δίσκοπλατό κ διαφορικό

Link to comment
Share on other sites

θέλω συμβουλή για πρόγραμμα σε ποιον κ γιατί αν είναιεύκολο,εχω φρενάρει λίγο

Link to comment
Share on other sites

διαφορικό

 

Λίγο δύσκολο,από ότι ξέρω μόνο από Ιαπωνία και με κανα 900άρι......Για μπλοκέ πάντα!

Και αν το βάλεις θα αντέξει το σασμάν μας???

Είναι πολλά για το διαφορικό...

Link to comment
Share on other sites

ξέρω ότι πονάει στα κομπλέρ(πρόσφατα το πέρασε εγκύηση ο κολητός μου επειδή του τα έφαγε)το παλικάρει δεν το λυπάτε καθόλου το έχω ακούσει να τις ρίχνει ξερές.τι να πώ δεν ξέρω

Link to comment
Share on other sites

Πάρι ευχαριστώ κ μη ξεχνάς απο σένα μπήκα εδώ

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Σωκρατη!

Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρήκα

Link to comment
Share on other sites

Σωκράτη καλωσήρθες!!

 

Ευτυχώς σε πείσαμε και ήρθες στο σωστό μέρος. Είχε πολύ πλάκα που ο Σωκράτης δίπλα στο Τ του, μας έδειξε μια φωτό με το καρμπονάτο Τ της κοπέλας του, μας έλεγε για το 3 αρι που είχε πριν, μετά από λίγο πέρασε ο πατέρας του με το 3αρι της αδερφής του, και ρώταγε και για το Τ του φίλου του . Πραγματικά είσαι φανατικός!!

 

Καλή διαμονή!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολύ για τα καλα σας λόγια.είμαι φανατικός κολτάκιας κ σίγουρα πάντα ψάχνω να βελτιώνομαι κ ειδικά στα mitsu.

Link to comment
Share on other sites

αντιμετωπίζω το εξής προβλημα,δεν έχω ακόμα πρόσβαση στα θέμματα.μπορούμε να κάνουμε κάτι΄΄

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...