Jump to content

Zητειται σκουπακι czt


arkas

Recommended Posts

Ζητειται σκουπακι απο czt για να ενσωματωθει στο reload μου.Οσοι μεγαλοι(czt0 δεν εχουν κανει το project των παιδιων με τις τρυπες και δεν το χρειαζεστε στειλτε μου 1 pm

Kατα προτιμηση παιδια απο λεκανοπαιδιο Αττικης καθως δεν μπορω τα ταχυδρομικα και τις oυρες σε τραπεζες και Ελτα

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Φιλε arka ακομα και εμεις που χρησιμοποιουμε φ/χοανες εχουμε το σκουπακι για να φερνει αερα στην φ/χοανη, οποτε δυσκολα θα βρεις...

Link to comment
Share on other sites

Εμ το ξερω απο το Χαρη,δεν το ξερω λες;Κατι βρηκα να δουμε αν το παιδι δινει το σκουπακι γιατι μου ειπε για φιλτροκουτι μονο

Αραγε αν βαλουμε το φιλτροκουτι του czt υπαρχει περιπτωση να δουμε κατι παραπανω;

Link to comment
Share on other sites

το φιλτροκούτι εχει την εισαγωγη του αφμ..

επιπλέον δεν ξέρω αν χωράει- κάθετε καλα στο μηχανοστάσιο..

Link to comment
Share on other sites

Το ειχα ξεχασει οτι δεν εχουμε εμεις Αριθμο Φορολογικου μητρωου,αλλα αν γινει καμια πατεντουλα ισως κατι παρουμε.Ειδωμεν.Θα το γραψω και στην εισαγωγη για cz3 μηπως βρουμε κατι

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Ζητειται σκουπακι απο czt για να ενσωματωθει στο reload μου.Οσοι μεγαλοι(czt0 δεν εχουν κανει το project των παιδιων με τις τρυπες και δεν το χρειαζεστε στειλτε μου 1 pm

Kατα προτιμηση παιδια απο λεκανοπαιδιο Αττικης καθως δεν μπορω τα ταχυδρομικα και τις oυρες σε τραπεζες και Ελτα

Ευχαριστω

 

Αν το θελεις ακομα εγω εχω αμεσα διαθεσιμο οποτε στειλε μου πμ. Και το φιλτροκουτι και το σκουπακι και ολα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...