Jump to content

Ένας swiftakias


thalis

Recommended Posts

Χαιρετώ όλα τα μέλη του colt club (του αδερφού club όπως λέμε εμείς οι swiftakides).

Προσωπικά όταν σκεφτόμουν να αγοράσω αυτοκίνητο είχα υπόψη μου και το CZT αλλά τελικά με κέρδισε το Swift Sport και λόγω χρημάτων αλλά και λόγω εμφάνισης .

Στο forum σας εγγράφηκα προφανώς για τις γενικές σας συζητήσεις αλλά και για να βλέπω τι γενικώς παίζει και εδώ, αφού είναι καλό να έχει κάποιος σφαιρική άποψη από αυτοκίνητα κοντά στο δικό του. Επίσης έχω ένα φιλαράκι που έχει Colt CZT αλλά είναι πολυάσχολος για να μπορεί να μπαίνει εδώ (i know i know μη βαράτε) οπότε ίσως να μπορώ να τον βοηθήσω λιγουλάκι

Παρακάτω θα βάλω μερικές φωτογραφίες από το swiftaki μου (ή Red Devil όπως μου αρέσει να το λέω) για να πάρετε μια ιδέα

 

3209625273_39e5edc388.jpg

 

3255018295_61bed651d5.jpg

 

2892618756_32b1bb63ab.jpg

 

3219325741_b6f9cb6472.jpg

 

3255848858_d8b31dde57.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Μετά κάνε το εξής:

 

-Πατησε στο επάνω μέρος της σελίδας "Πίνακας Ελέγχου Μέλους" > Ομάδες Μελών > Επιλογή Ομάδας "Members" > κλικ στο κουμπί "Υποβολή"

 

Ο λογαριασμός σου θα ενεργοποιηθεί σύντομα και θα έχεις πρόσβαση σε όλες τις ενότητες.

 

Aπο Πάτρα είσαι?

 

Kαλή παραμονή.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες.....κουκλα το εχεις το αμαξι σου

Οσο περναει ο καιρος ολο και πιο πολλα μελη μαζευονται

Και εγω μεταξυ των δυο ημουνα αλλα με κερδισε το τουρμπο

Link to comment
Share on other sites

Welcome to the club.Το εχεις λιωσει στο πλυσιμο.Ζηλευω εχω να το πλεινω με τον παλιοκαιρο 1 μηνα τωρα

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες και 'συ και το Red Devil!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...