Jump to content

νεο μελος


Recommended Posts

ευχαριστω.να στε καλα! μα να σας κανω μια ερωτηση μηπως ξερει κανενασ να απαντησει.?γιατι δεν μπορω να δω καμια δημοσιευση.? μου λεει οτι δεν εχω τισ απαραιτητεσ αδειες να τισ δω..ας βοηθησει κανενασ αν μπορει..!

Link to comment
Share on other sites

Κάνε λίγο υπομονή και θα σου δωθούν οδηγίες, μην ανησυχείς. Πες μας κάποια πράγματα για σένα, να σε γνωρίσουμε. Καλή διαμονή!

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Μετά κάνε το εξής:

 

-Πατησε στο επάνω μέρος της σελίδας "Πίνακας Ελέγχου Μέλους" > Ομάδες Μελών > Επιλογή Ομάδας "Members" > κλικ στο κουμπί "Υποβολή"

 

Ο λογαριασμός σου θα ενεργοποιηθεί σύντομα και θα έχεις πρόσβαση σε όλες τις ενότητες.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες Πώς μάθατε για το Colt//Club.gr? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Kαλή παραμονή.

 

Y.Γ. καλα βρε.. τοσοι ρέϊτζερς.. τι κανετε? δε δινετε οδηγίες?!?!

θα σας πήξω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

το εκανα αυτο που γραφει στισ οδηγιες.ποσο ομωσ θα περιμενω.? τεσπα.. εεγω ειμαι στα 19.δεν εχω coltaki ακομα αλλα θα εχω συντομα οπως παει και απλως μπαινω να δω σχετικα για αυτο..γνωμες κλπ...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες !

Αλήθεια από που βγαίνει το nickname σου και που συχνάζεις ? Είσαι γραμμένος και σε άλλα αυτοκινητιστικά φόρουμ ?

Link to comment
Share on other sites

μπα..δεν εχω γραφτει πουθενα αλλου με αμαξια κλπ..ουσιαστικα ειναι το πρωτο καινουργιο αμαξι που προκειται να παρω οποτε γ αυτο γραφτικα κ εδω.καταλαβαινεισ.. το νικ ειναι δυο παρατσουκλια ενωμενα..dennis and kondor..!!!

Link to comment
Share on other sites

Μη βιάζεσαι και δε θα χάσεις...Δεν είναι αυτοματοποιημένη η διαδικασία...

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να περιμενω δηλαδη ε.?οκ..ευχαριστω.απλα ρωταω και ξαναρωταω γιατι δεν μου δινει κανεις σαφη απαντηση για το ποσο χρονο παιρνει συνηθως για την διαδικασια αυτη που χρειαζεται..

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξερει κανεις να μου πει τι παιζει..?3 μερεσ τωρα περιμενω να ενεργοποιηθει ο λογαριασμος και τιποτα..ποσο καιρο πρεπει να περιμενω ακομα?

 

 

 

δεν εχεις ενεργοποιηθεί γιατι δεν εχεις κάνει το εξής:

-Πατησε στο επάνω μέρος της σελίδας "Πίνακας Ελέγχου Μέλους" > Ομάδες Μελών > Επιλογή Ομάδας "Members" > κλικ στο κουμπί "Υποβολή"

Link to comment
Share on other sites

μετα μας λες το ονομα σου, αρ.ταυτοτητας, στελνεις πιστοποιητικο γεννησης με email στην διαχειριση....και μετα θα ενεργοποιηθεις

Link to comment
Share on other sites

μετα μας λες το ονομα σου, αρ.ταυτοτητας, στελνεις πιστοποιητικο γεννησης με email στην διαχειριση....και μετα θα ενεργοποιηθεις

 

Ρε μην τα τρομάζεις τα παιδιά και νομίσουν οτι έμπλεξαν με δημόσιο...Έχεις που έχεις και το Σφαγέας του λες και αυτά και βλέπω να κάνει διαγραφή!

 

 

Παρεμπιπτόντως καλώς ήρθες!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...