Jump to content

colt czt


Recommended Posts

γεια σας παιδια. δεν εχω παρει ακομα το αμαξι αλλα πιστευω πολυ συντομα θα το εχω.προσπαθω να διωξω αυτο που εχω(type-r) και στα καπακια το πηρα.

καινουργιοσ στο site και δεν ξερω ακομα καλα πως το διαχειριζομαι.

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

ακριβωςςςς.....δεν μπορω αλλο την φασαρια της ατμοσφαιρας για να πηγαινει καλα ενα αμαξι.θελω να πηγαινω με 200 και να μην ακουω τπτ.γινεται?

Link to comment
Share on other sites

Με το Colt σιγουρα οχι! ΧΑΧΑΧΑ!

 

Καλως ηρθες Τρελε!

Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα παιδια.δεν περιμενα τετοια ανταποκριση να πω την αληθεια μεσα σε site. να ειστε ολοι καλα....

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Μετά κάνε το εξής:

 

-Πατησε στο επάνω μέρος της σελίδας "Πίνακας Ελέγχου Μέλους" > Ομάδες Μελών > Επιλογή Ομάδας "Members" > κλικ στο κουμπί "Υποβολή"

 

Ο λογαριασμός σου θα ενεργοποιηθεί σύντομα και θα έχεις πρόσβαση σε όλες τις ενότητες.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες Πώς μάθατε για το Colt//Club.gr? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Kαλή παραμονή.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και με το καλό να το πάρεις!

Link to comment
Share on other sites

Έτσι... σχολείο η ατμόσφαιρα... αλλά η τουρμπίνα είναι ο πραγματικός έρωτας!! Καλωσήρθες!!!

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες φιλε μου.. εγω απο την αλλη σκεφτομαι πολυ σοβαρα για typer ,, θες να μας πεις γιατι σκεφτεσαι να το αλλαξεις?

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου δεν σκεφτομαι να το αλλαξω.θατο αλλαξω σηγουρα.αυτο το αμαξι ειναι απλα αγωνιστικο.εισαι παντα στην μπριζα.με κουραζει πολυ η φασαρια που κανει ιδιαιτερα τισ μερεσ που δεν εχω καθολου διαθεση.πονοκεφαλο και τετοια.οταν εχειςορεξη για κοντρεσ αλλαζει το θεμα.δυστηχως ομωσ κατα το 90% τις ιδηγησεις που κανω και οπωσ πιστευω και οι περισσοτεροι πανε νορμαλ.απο μονο του το αυτοκινητο κανει φασαρια.ειτε εχεις αλλαξει εξατμιση ειτε οχι.για πιστα δεν το συζηταω ειναι κορυφη.αλλα για το δρομο και ιδιαιτερα για κανενα ταξιδακι προτιμω την τουρμινα.το βαρεθικα.....θελω ξεκουραστη δυναμη την ωρα ακριβως που την θελω εγω ........

Link to comment
Share on other sites

Welcome to the club!!!

By the way, το τάπερ κράτα το γιατί τείνει πλέον να γίνει συλλεκτικό σαν μοντέλο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...