Jump to content

corsa opc vs colt czt


cupra

Recommended Posts

καλησπερα σε ολους,

μπραβο για το πολυ ωραιο σαιτ που εχετε σας αξηζουν συγχαρητηρια.

εγω ειμαι κατοχος ενος ibiza cupra πρωτο σταδιο 07 μοντελο.

στο θεμα μας τωρα: η κοπελα μου ειναι αναμεσα στο czt και corsa opc θα ηθελα την γνωμη σας για ποιο απο τα δυο να παρει, να σας ενημερωσω οτι οποιο και να παρει θα γινει full πρωτο σταδιο απο την στιγμη που θα στρωθει, το χρωμα θα ειναι ασπρο με βαψιμο ζαντας σε μαυρο, σε περιπτωση czt αλλαγη ζαντας work μαυρη με το κοκκινο γυρω γυρω. θα ηθελα λοιπον την γνωμη σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες κατάρχάς !!

 

Να είσαι σίγουρος ότι θα πάρεις μια αμερόληπτη άποψη για το δίλημμα που σε βασανίζει από τα μέλη μας !

Ξεκινώντας εγώ να σου προτείνω το CZT με κλειστά μάτια.

Οι λόγοι ? Πολλοί..

Θα σου πω όμως έναν..

Αν αύριο έδινα το αυτοκίνητο μου, το επόμενο που θα έπαιρνα θα ήταν πάλι ένα CZT !

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν καλως ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Μετά κάνε το εξής:

 

-Πατησε στο επάνω μέρος της σελίδας "Πίνακας Ελέγχου Μέλους" > Ομάδες Μελών > Επιλογή Ομάδας "Members" > κλικ στο κουμπί "Υποβολή"

 

Ο λογαριασμός σου θα ενεργοποιηθεί σύντομα και θα έχεις πρόσβαση σε όλες τις ενότητες.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες Πώς μάθατε για το Colt//Club.gr? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Μολις ενεργοποιηθείς θα δεις πολλά και διάφορα για τα ερωτήματά σου

 

Kαλή παραμονή.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες φιλε μου!

 

Αν οπωσδηποτε θελετε ασπρο τοτε πατε αναγκαστηκα στο Cosra, το CZT δεν εισαγετε πλεον σε ασπρο! Εκτος βεβαια αν περιμενετε για το facelift οπου λογικα θα το εισαγει και σε ασπρο ο Θειος. Απο θεμα αισθητικης....πιστευω ειναι καθαρα υποκειμενικο (αν και το czt με τις work θα ειναι τουμπανο). Κατα τ' αλλα και τα δυο αυτοκινητα βγαζουν παραπλησια ιπποδυναμη με 1ο σταδιο.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες φίλε μου...!

Θα καταλάβεις ότι τα αυτοκίνητα δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους,το czt είναι πολύ πιο "Σπαρτιάτικο"!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες.

 

Με το καλό όποιο και να πάρει πάντως.

Εγώ θα σου πρότεινα το colt, αλλά δυστυχώς όποτε δείχνω στην κοπέλα μου τα δυο αυτοκίνητα πάντα

αυτή προτιμά το opc...Τι να κάνουμε; Γυναίκες είναι αυτές.

 

Καλοτάξιδο όποιο και να αποφασίσει...

(Πες την ότι τα ανταλλακτικά και τα services του colt είναι πιο φτηνά. Μπορεί να πιάσει.... )

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες.

(Πες την ότι τα ανταλλακτικά και τα services του colt είναι πιο φτηνά. Μπορεί να πιάσει.... )

 

Αυτό αν το πει έτσι ακριβώς δεν θα πιάσει...Αν το πει "Τα ανταλλακτικά και τα service του colt είναι πιο φθηνά και ότι λεφτά περισσέψουν θα στα πάρω δώρα" τότε μιλάμε για 100% επιτυχία

Link to comment
Share on other sites

επειδη εγω εχω czt καο ο κολιτος μου opc και το εχω οδειγησει πολες φορες σου προτινω το opc!!!!

 

 

Μονοήμερη αποβολή στον ποντίκη....Απουσιολόγος ακούει;

Link to comment
Share on other sites

Welcome φιλε.

 

Εγώ αν έπρεπε να διαλέξω τώρα ανάμεσα στα δύο, θα διάλεγα OPC. Μου αρέσει τρελά αυτό το αμάξι.

Ομως, με τα 5χιλιάρικα διαφορά που έχουν κάνεις το CZT TOYMΠANO!!!!

Link to comment
Share on other sites

οντος το czt ειναι ποιο σπαρτιατικο δεν λεω απο μια ερευνα που εκανα στις αντιπροσωπιες σημερα μονος πηγα, επισης ειναι και αυτα τα κωλομπακετ τα recaro που εχει το opc, το ποιο παιχνιδιαρικο εσωτερικο πιστευω θα εχω προβλημα να την μεταπεισω αν τα δει και τα δυο απο κοντα,εγω για να πω την αληθεια προς czt κλεινω να παρει αλλα εχτες μου ειπε οτι το ειδε στο δρομο και ειναι σαν κολοβο απο πισω, θα δειξει θα επιστρατεψω ολες τισ δυναμεις μου να την μεταπεισω α ξεχασα να σας πω οτι το opc το θελει και με 18αρες. ενα εχω να πω απο τοτε που της εδωσα το power περιοδικο με εχει ζαλισει για να μην πω τιποτα αλλο, εμαθε και τις 18αρες και την ηλιοροφη να πουμε, τεσπα θα δειξει και θα σας ενημερωνω.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες.

(Πες την ότι τα ανταλλακτικά και τα services του colt είναι πιο φτηνά. Μπορεί να πιάσει.... )

 

Αυτό αν το πει έτσι ακριβώς δεν θα πιάσει...Αν το πει "Τα ανταλλακτικά και τα service του colt είναι πιο φθηνά και ότι λεφτά περισσέψουν θα στα πάρω δώρα" τότε μιλάμε για 100% επιτυχία

 

Χα,χα, χα ακόμα κρατάω την κοιλιά μου από τα γέλια !!

Πλάκα, πλάκα, το CZT με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο, είμαι Κ Α Τ Ε Υ Χ Α Ρ Ι Σ Τ Η Μ Ε Ν Ο Σ με το αυτοκινητάκι μας, και αν ποτέ το άλλαζα, πάλι΄αυτό θα έπαιρνα...

Link to comment
Share on other sites

Welcome φιλε.

 

Εγώ αν έπρεπε να διαλέξω τώρα ανάμεσα στα δύο, θα διάλεγα OPC. Μου αρέσει τρελά αυτό το αμάξι.

Ομως, με τα 5χιλιάρικα διαφορά που έχουν κάνεις το CZT TOYMΠANO!!!!

 

1)καλως ηλθες!!!

2)συμφωνω απολυτως με τον liou!!!

3)μην ανακατευεσαι στην γνωμη των γυναικων!!! οτι και να αποφασισει εαν μπλεχτεις εστω και 1% στην αποφαση της και παει κατι στραβα.....την γ@μ^$#ς!!! ακου και τον γεροντα

Link to comment
Share on other sites

Welcome φιλε.

 

Εγώ αν έπρεπε να διαλέξω τώρα ανάμεσα στα δύο, θα διάλεγα OPC. Μου αρέσει τρελά αυτό το αμάξι.

Ομως, με τα 5χιλιάρικα διαφορά που έχουν κάνεις το CZT TOYMΠANO!!!!

 

1)καλως ηλθες!!!

2)συμφωνω απολυτως με τον liou!!!

3)μην ανακατευεσαι στην γνωμη των γυναικων!!! οτι και να αποφασισει εαν μπλεχτεις εστω και 1% στην αποφαση της και παει κατι στραβα.....την γ@μ^$#ς!!! ακου και τον γεροντα

 

 

Έτσι ακριβώς είναι. Αυτό προκύπτει από το γεγονός ότι οι γυναίκες έχουν πάντα δίκιο.

 

Θέλει άλλο "πάθος" για να επιλέξεις το CZT...Μιλάει η καρδιά, είναι έρωτας...Και δε σπάει, απόλυτα αξιόπιστο!

 

Το opc πολύ όμορφο κτλ κτλ...Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...