Jump to content

Καλή Χρονιά από Κύπρο!


Recommended Posts

Χρόνια Πολλά σε όλους!

 

Πρώτη μέρα στο φόρουμ,.. αλλά δεν ξέρω αν είναι μόνο για το Colt CZT μιας και στο banner έχει το λογότυπο του Ralliart.

Απλά μπήκα για να διαβάσω κάποια πραγματάκια...

 

Το όνομα μου είναι 'Ελπις (μην με μπερδέψετε με κορίτσι) ...και έχω ένα

Colt 5θ του 2008 (όχι το νέο τοθ 2009) το 15άρη... που νομίζω δεν το φέρνουν στην Ελλάδα.

Από Πάφο είμαι...

Καλό απόγευμα

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

Εμεις στην Ελλάδα εχουμε μόνο το CZT όπως είπες, αλλα πολλά πράγματα ειναι κοινά.

Θα χαρούμε πολύ να βοηθήσουμε και να μάθουμε περισσότερα και για το version R!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Μετά κάνε το εξής:

 

-Πατησε στο επάνω μέρος της σελίδας "Πίνακας Ελέγχου Μέλους" > Ομάδες Μελών > Επιλογή Ομάδας "Members" > κλικ στο κουμπί "Υποβολή"

 

Ο λογαριασμός σου θα ενεργοποιηθεί σύντομα και θα έχεις πρόσβαση σε όλες τις ενότητες.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες Πώς μάθατε για το Colt//Club.gr?.

 

Kαλή παραμονή.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ

 

...να μάθουμε περισσότερα και για το version R!

 

Οχι Όχι μάλλον λάθος το έγραψα..

Ralliart εννοω το CZT... (τώρα είναι όλα Ralliart και το 3θ και το 5θ)

εγώ το 15άρη βενζίνη έχω των 109 PS που δεν έρχεται Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Καλη Χρονια,και καλως ορισες!

Και εγω απο Κυπρο ειμαι,αλλα Λαρνακα.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Ελπις!

Link to comment
Share on other sites

οι καλαμαραδες σε χαιρετουν

 

Είναι καλοί άνθρωποι οι "καλαμαράδες" 'Εζησα λιγάκι (3-4 χρόνια) Ελλάδα...

 

Doros: Χαίρομαι που βλέπω και ένα Λαρνακιώτη (αν το γράφω σωστα)

Θα ήταν καλά να υπήρχε και στην Κύπρο κάτι... αλλά πάντα ήμαστε πολύ πίσω λόγο πληθυσμού...

Link to comment
Share on other sites

οι καλαμαραδες σε χαιρετουν

 

Είναι καλοί άνθρωποι οι "καλαμαράδες" 'Εζησα λιγάκι (3-4 χρόνια) Ελλάδα...

 

Doros: Χαίρομαι που βλέπω και ένα Λαρνακιώτη (αν το γράφω σωστα)

Θα ήταν καλά να υπήρχε και στην Κύπρο κάτι... αλλά πάντα ήμαστε πολύ πίσω λόγο πληθυσμού...

 

πολιτισμικα ομως ειστε χιλιομετρα μπροστα απο εμας

γνωρισα εναν πολυ αξιολογο κυριο απο την λευκωσια προ ενος μηνα, ειχε ερθει στην αθηνα για τις γιορτες και εμενε στην κορη του και στον γαμπρο του απεναντι απο το μαγαζι μου.

καναμε ατελειωτες συζητησεις για τον τροπο ζωης στην κυπρο, για τα οικονομικα, τον τουρισμο, την αντιμετωπιση και τις παροχες του κρατους προς τον πολιτη......μεχρι και για τα τελη κυκλοφοριας συζητησαμε και διαπιστωσα οτι ειστε σε πολυ καλυτερη μοιρα απο εμας

 

οσο για αυτο που εννοεις να υπηρχε κατι και στην κυπρο....εσεις τα μελη ειστε οι αντιπροσωποι του colt//club εκει

οπως ειναι τα μελη απο βορεια ελλαδα ετσι μπορειτε και εσεις να οργανωθειτε μεσω του forum, να συναντηθειτε, να γνωριστειτε και να συμβαλετε με τον τροπο σας στο colt//club icon_biggrin.gif

ο server ας ειναι οπου θελει....εσεις ειστε εκει και ειναι στο χερι σας icon_exclaim.gif

Link to comment
Share on other sites

οσο για αυτο που εννοεις να υπηρχε κατι και στην κυπρο....εσεις τα μελη ειστε οι αντιπροσωποι του colt//club εκει

οπως ειναι τα μελη απο βορεια ελλαδα ετσι μπορειτε και εσεις να οργανωθειτε μεσω του forum, να συναντηθειτε, να γνωριστειτε και να συμβαλετε με τον τροπο σας στο colt//club

ο server ας ειναι οπου θελει....εσεις ειστε εκει και ειναι στο χερι σας

 

Θα ηταν καλο ολοι οι Κυπραιοι που ειναι γραμμενοι στο ColtClub να συνεννοηθουμε μεσω του forum,και να προγραμματισουμε μια συναντηση,και καμμοια εκδρομουλα στο Τροοδος!!! Ποιοι ειναι οι Κυπραιοι στο forum? Να γραψουν ολοι καπου τα ονοματα τους,για να ξερουμε ποιοι ειναι!

Link to comment
Share on other sites

και επισης να συνεννοηθειτε με καποιον moderator, να σας στειλει και ενα αυτοκολλητο colt//club.gr σαν δειγμα, για να φτιαξετε και να κολλησετε και σεις στο κολτακι σας το σημα κατατεθεν, του πιο powerful club για colt στον κοσμο

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και πάλι

 

Θα ηταν καλο ολοι οι Κυπραιοι που ειναι γραμμενοι στο ColtClub να συνεννοηθουμε μεσω του forum,και να προγραμματισουμε μια συναντηση,και καμμοια εκδρομουλα στο Τροοδος!!! Ποιοι ειναι οι Κυπραιοι στο forum? Να γραψουν ολοι καπου τα ονοματα τους,για να ξερουμε ποιοι ειναι!

 

Ωραίο ακούγετε,...

αλλά άλλα μέλη υπάρχουνε? και με άλλα hobby που ασχολούμουν παλαιότερα και ήμουν σε διάφορα Forum πολύ λίγους έβλεπα.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν και αλλοι Κυπραιοι στο forum αλλα δεν θυμαμαι ποιοι είναι...τωρα αριθμο για το ποσοι ειμαστε δεν ξερω...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...