Jump to content

ΝΕΟΣ


pepito69

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΤ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΑΜΠ.ΜΠΗΚΑ ΞΑΧΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ(ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ) Κ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΙΝΑ Κ ΜΕΛΟΣ.ΤΩΡΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ(Ο ΚΛΑΣΣΙΚΟΣ ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ) ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΡΩΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ.ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΟΥ 2008 Κ ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΕ ΧΡΟΝΟ.ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΟΠΩΣ ΟΤΙ ΤΡΙΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΜΑΞΙΑ(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΕ Κ ΑΛΛΟΙ.............).ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ.

ΚΑΛΟΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλωσήρθες στο club...

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας του forum, και γράφε με μικρά. Τα κεφαλαία είναι σαν να φωνάζεις...

 

Συνάντηση έχουμε αύριο... Ελα να τα πούμε από κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Μετά κάνε το εξής:

 

-Πατησε στο επάνω μέρος της σελίδας "Πίνακας Ελέγχου Μέλους" > Ομάδες Μελών > Επιλογή Ομάδας "Members" > κλικ στο κουμπί "Υποβολή"

 

Ο λογαριασμός σου θα ενεργοποιηθεί σύντομα και θα έχεις πρόσβαση σε όλες τις ενότητες.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες Πώς μάθατε για το Colt//Club.gr? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Kαλή παραμονή.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια.sorry για τα κεφαλαια δεν το ηξερα.....μια ερωτηση οι συναντησεις σας ποθ ανακοινωνονται οτι θα γινουν κ συνηθως τι μερη διαλαγετε?

Link to comment
Share on other sites

για τις συναντήσεις υπάρχει αυτο το κομμάτι του φόρουμ

 

Συναντήσεις - Ανακοινώσεις : viewforum.php?f=1

 

 

Γενικα συναντήσεις κανουμε περισσότερο στο παρκινγ του yabanaki - do it στη Βάρκιζα

 

 

Αυριο 17/12 έχουμε συνάντηση στο πάρκινγκ του Yabanaki στην Βάρκιζα

viewtopic.php?f=1&t=5667

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...