Jump to content

Νεο μελος


Recommended Posts

Καλησπερα ειμαι ο Λαμπρος ειχα τη τυχη να οδηγω πριν 2 χρονια ενα 1100 colt αλλα το εδωσα....μεγαλο λαθος τωρα θα παρω το facelift 1300 και ειμαι ευτυχισμενος....Παντρεμενος με την πανεμορφη Εφη και πατερας της πανεμορφης Μελινας.Καραβανας στο επαγγελμα καταγωγη απο καρδιτσα καλαματα διαμονη και υπαρχει ακομη στην οικογενεια ενα subaru tribeca μαυρο ενα slk 200 κοκκινο και οι φοτο απο το παλιο μου κολτακι να μου θυμιζουν οτι εκανα μ....α που το εδωσα

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ήρθες Λαμπρο στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Μετά κάνε το εξής:

 

-Πατησε στο επάνω μέρος της σελίδας "Πίνακας Ελέγχου Μέλους" > Ομάδες Μελών > Επιλογή Ομάδας "Members" > κλικ στο κουμπί "Υποβολή"

 

Ο λογαριασμός σου θα ενεργοποιηθεί σύντομα και θα έχεις πρόσβαση σε όλες τις ενότητες.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες Πώς μάθατε για το Colt//Club.gr? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Kαλή παραμονή.

Link to comment
Share on other sites

Welcome To C//C!!

Ομολογώ πως πρώτη φορά καινούριο μέλος δίνει τόσες λεπτομέρειες!Μας έχεις καλύψει! Με το καλό να πάρεις το facelift κ να χαίρεσαι τα υπόλοιπα τουτού κ την οικογένειά σου! (το Subaru δίνει ο κόσμος!!χαχα)

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Λαμπρο!

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες και με το καλο να το παρεις....

καλο διαβασμα λοιπον

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδια για το καλωσορισμα ελπιζω μεσα απο το κλαμπ να μαθω παραπανω πραγματα για το coltaki και να βρω ποιο ευκολα διαφορα καλουδια που θελω να του βαλω.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...