Jump to content

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!!


soldiero

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα. Δεν το κατέχω πολύ το άθλημα με τα post κλπ και που ακριβώς να τοποθετήσω τα μηνύματα οπότε ο Tomar πιστεύω να μη με παρεξηγήσει.

Βασίλης από Θεσσαλονίκη με colt 1.3 5d invite 02/06 άδεια και με πάρα πολλά χιλιόμετρα. Ο λόγος που με παρακίνησε για εγγραφή, είναι η ανταλλαγή απόψεων για αυτό το θαυματουργό αυτοκινητάκι που οι περισσότεροι κατέχουμε. Όπως λένε: "ρωτώντας πας στην πόλη" και βάσει αυτού θεωρώ ότι δεν υπάρχει καλύτερη διασταύρωση πληροφοριών από το forum για να γλυτώσουμε τουλάχιστον από τις ειδικές περιποιήσεις των συνεργείων. Χαίρομαι που θα έχουμε την ευκαιρεία να τα λέμε μέσω του site και αν υπάρξουν φορές που θα είμαι λάθος μην διστάσετε να το επισημάνετε...

 

Φιλικά Βασίλης

Link to comment
Share on other sites

Καμια παρεξηγηση φιλε μου, απλα ρυθμιζουμε την σωστη λειτουργια του φορουμ.

Και μαλιστα αυτο το ποστ σου ειναι απο τα καλυτερα που εχουν δημοσιευθει απο νεο μελος

 

Kαλως ήρθες λοιπον και επισημα στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Μετά κάνε το εξής:

 

-Πατησε στο επάνω μέρος της σελίδας "Πίνακας Ελέγχου Μέλους" > Ομάδες Μελών > Επιλογή Ομάδας "Members" > κλικ στο κουμπί "Υποβολή"

 

Ο λογαριασμός σου θα ενεργοποιηθεί σύντομα και θα έχεις πρόσβαση σε όλες τις ενότητες.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες Πώς μάθατε για το Colt//Club.gr? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Kαλή παραμονή, και ελπιζω να σε δουμε στις συναντησεις στη Σαλονικη.

Καλα ποσταρισματα

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες στην παρέα μας και μη φοβάσαι, δαγκώνουν πολλοί μαζί με τον Tomar, είμαστε τίγκα στα βαμπίρ!

 

Tomar: MΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ... κρυβε λογια

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Βασιλη!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες!!! Καλή παραμονή στο Colt//Club.gr

Και εγώ παρόλο που το επάγγελμα μου έχει να κάνει με ηλεκτρονικούς υπολογιστές δεν είχα προηγούμενη εμπειρία αλλα με τον καιρό εξοικειώθηκα και τώρα έχω πραγματικά εθιστεί !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...