Jump to content

Χαιρετω την παρεα των Japanofilon....


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους..

Ειμαι ενα νεο μελος,ο οποιος σκεφτομαι να παρω το Colt CZT..

Ειμαι ακομα κατοχος ενως Baleno 1.3 και ειμαι πανω στην αλλαγη..

Ευχομαι να τα βρω (με τον Dealer) και να αποκτησω κ εγω το μικρο αυτο κτηνακι..

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Μετά κάνε το εξής:

 

-Πατησε στο επάνω μέρος της σελίδας "Πίνακας Ελέγχου Μέλους" > Ομάδες Μελών > Επιλογή Ομάδας "Members" > κλικ στο κουμπί "Υποβολή"

 

Ο λογαριασμός σου θα ενεργοποιηθεί σύντομα και θα έχεις πρόσβαση σε όλες τις ενότητες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου,

 

καλώς όρισες στην παρέα μας και με το καλό να αποκτήσεις το μικρό (α)κτηνίδιο

 

Αν έχεις πρόβλημα και δεν τα βρίσκεις με τον dealer θα μπορέσουμε όλοι να σε βοηθήσουμε κάπως, με αυτά που γνωρίζουμε πλέον για τους καλούς μας dealer...Και προσοχή στις κακοτοπιές τώρα που αλλάζει και ο μοντέλος!

 

Καλή ανάγνωση!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολους...

το ονοματακι (japanoskylo) μου το κολλησαν στο προηγουμενο club ton Suzuki...

Εχω μια ιδιαιτερη σχεση με τα JapanCars καθως εχουν ολοι στην οικογενεια,και ακολουθω κ εγω πιστα (τουλαχιστον ακομα)..

Σεφτομαι για 2 αυτοκινητα,διαφορετικη κλασης,το Colt CZT και στο Corsa GSI..

Ακομα ειμαι στο ψαξιμο με περισοτερο βαρος στο Colt..

Θελω να μαθω τι περιθωρια βελτιωσης εχει το καθενα και πως μπορει να καταληξει στο τελος..

Παντως θα ηθελα να βολταρω και εγω με την παρεα σας στις συναντησεις σας καθως σας εχω πετυχει αρκετες φορες (τους περισοτερους μαζι)..

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Japanoskyle θα σε παρακαλουσα να γραφεις με μαυρο χρωμα στην γραμματοσειρα. Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Όταν με το καλό αρχίσεις το διάβασμα και μάθεις περί βελτίωσης του czt θα γίνεις και επίσημο μέλος πριν το καταλάβεις!! Καλό διάβασμα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα..!!!

Λοιπον,χθες πηγα να κανονισω να παραγγειλω το Colt και επειδη δεν εχω εκκαθαριστικο για τον προηγουμενο χρονο λογο στρατου, μου ειπαν οτι δεν μπορω να παρω το αυτοκινητο με εγγυητη οπως ολες οι αλλες εταιριες,και εχει 8,9% επιτοκιο...

Με το καλημερα σας ηρθε και το γεια σας...

Απαραδεκτος τροπος πωλητη και συνεργασια μηδεν...Σαν να μην ηθελε να πουλησει αυτοκινητο.,...

Απογοητευτικα παρα πολυ και ημουν ετοιμος να το παρο....

Η αλλες εταιριες τρεχουν για να παρω αυτο αλλα η Mitsou στα @%$##$ της......

Τελος παντων,ευχαριστω για τον χρονο σας..

 

Συνεχειστε δυναμικα,ειστε μια ωραια παρεα....

Link to comment
Share on other sites

Εχει να κανει με την ρημαδα την κριση. Γενικα εχουν σφιξει πολυ οι τραπεζες και δεν δινουν τοσο ευκολα δανεια οπως παλιοτερα.

Πλεον ζητανε τα διπλα χαρτια....

Και εγω οταν πηγα να παρω το αμαξι, μου κανανε μανουρες στη μιτσου, θελανε να βαλω υποθηκη (!!!)

Τελικα το πηρα με καταναλωτικο το κολτακι απο τραπεζα που ειχα γνωστο...

για ψαχτην στο ετσι, αν και το επιτοκιο θα ναι παραπανω...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να παρω τωρα γιατι δεν εχο εκκαθαριστικο τον τελευταιο χρονο λογο το οτι ημουν φανταρος..

Η opel μου το δινει με εγκυητη τον πατερα μου και τιποτα παραπανω....

Θα δουμε...

Μπορει να καταληξω σε μεταχειρισμενο...

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς Καλώς όρισες και καλή παραμονή στο Colt//Club.gr Γιατί είμαι σίγουρος ότι διαβάζοντας κάποια πράγματα στο forum θα καταλήξεις σε colt .....

Τώρα όσον άφορα τον πωλητή που έπεσες είμαι σίγουρος οτι αν πας αλλού θα σου βρει τρόπο να πάρεις το αμάξι αρκεί να θέλει(βάση bonus πωλήσεων κλπ)....

Έχει και προσφορά απ ότι ακούω στο ράδιο όποτε ξανατσέκαρε--- αν θες φυσικά .....

 

Καλά ποσταρίσματα!!!

Φιλικά βαγγέλης ....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...