Jump to content

colt vs yaris


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΝΩΜΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ..ΜΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙς ΔΙΙΣΤΑΝΤΑΙ! ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΘΕ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΗ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Link to comment
Share on other sites

περνα πρωτα μια βολτα απο τα νεα μελη να σε καλοσωρισουμε και μετα θα παρεις τις απαντησεις σου μολις κανεις αυτα που πρεπει και ενεργοποιηθει ο λογαριασμος σου.

Α!!!!!!!!!και γραφουμε με μικρα ελληνικα

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Μετά κάνε το εξής:

 

-Πατησε στο επάνω μέρος της σελίδας "Πίνακας Ελέγχου Μέλους" > Ομάδες Μελών > Επιλογή Ομάδας "Members" > κλικ στο κουμπί "Υποβολή"

 

Ο λογαριασμός σου θα ενεργοποιηθεί σύντομα και θα έχεις πρόσβαση σε όλες τις ενότητες.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες Πώς μάθατε για το Colt//Club.gr? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Kαλή παραμονή.

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Μετά κάνε το εξής:

 

-Πατησε στο επάνω μέρος της σελίδας "Πίνακας Ελέγχου Μέλους" > Ομάδες Μελών > Επιλογή Ομάδας "Members" > κλικ στο κουμπί "Υποβολή"

 

Ο λογαριασμός σου θα ενεργοποιηθεί σύντομα και θα έχεις πρόσβαση σε όλες τις ενότητες.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες Πώς μάθατε για το Colt//Club.gr? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Kαλή παραμονή.

 

 

Όταν κάνω υποβολή μου βγάζει αυτό το μήνυμα

Ζητήσατε ήδη να γίνετε στην επιλεγμένη ομάδα.

Επιστροφή στην προηγούμενη σελίδα

Μήπως έκανα καμία βλακεία???

 

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο σκεφτομουν και εγω.Αλλα απο ολες τις μεριες και αν το παρεις και απο οικονομικα ,και απο θεμα εγγυησης ,και απο θεμα εξοπλισμου και απο θεμα γκαζιου ,και απο θεμα εμεφανισης και απο και απο ,παλι στο colt reload θα καταλειξεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες αναποφάσιστε αγοραστή.

 

Μια που βιάζεσαι πολύ και σε βλέπω δυναμικό, μάλλον για το colt πας!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι όντως αναποφάσιστος!

Στο θέμα εγγύησης ποια είναι διαφορά?

Και τι έχετε να μου πείτε από τη δική σας εμπειρία για το σαρακάκη..διότι έχω ακούσει...καταλαβαίνετε!!!

Δύσκολη απόφαση πάντως...

Κάτι ακόμα αν παραγγείλλω το colt τέλος χρονιάς θα μου ερθει faelifted? Διότι με την καμία δε θέλω τη νέα έκδοση..μεταξύ μας θα πατώσει!!!

 

Σε αναμονή...

Link to comment
Share on other sites

gia poio yaris milame?to t-sport?giati egw kserw sxetika gia tin ekdosi to czt mono, gia to yaris dn kserw kai pola alla pisteyw kai pali oti dn tha uparksei proektasi tou thematos dioti to czt apla ta spaei.Alithia to "smic" ti simainei?small intercooler

Link to comment
Share on other sites

Παναγιωτη σου λεω για 2η φορα οτι απαγορευονται τα greeklish στο φορουμ και να ανοιξεις ενα νεο τοπικ στα νεα μελη,

καθως και να διαβασεις τους κανονες λειτουργιας του φορουμ που θα βρεις πατωντας ΕΔΩ.

Επομενα ποστ σε greeklish θα σβηστουν χωρις προειδοποιηση....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...