Jump to content

Γεια σας υπο νεα διευθυνση


Recommended Posts

Γεια σας παιδια .Το Coltaki CZT που πηρα ηταν ηδη μελος του colt club οποτε δεν εχω παρα να συνεχισω αυτη την παραδοση.Ευχαριστω τους Βασιλη -Πασχαλη εδω στη Θεσσαλονικη που ηδη την 3η μερα μου ειχαν πει παρα πολλα για το μαυρο μου αποκτημα και παραλληλα μου το τρυπησαν .Ευχομαι καλα ποστ

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ κιολας αλλα προσπαθω να μπω σε ορισμενα θεματα και μου λεει χρειαζεται ειδικη αδεια .Τι παιζει μ αυτο?Μηπως να παω στα ΚΕΠ???? Παρακαλω βοηθηστε με γιατι ...εχω πολλες αποριες....

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες & εσύ στην παρέα μας!!!

Λίγη υπομονή για την ειδική άδεια μέχρι να μπει κάποιος μάστορας να σε "φτιάξει"

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Μετά κάνε το εξής:

 

-Πατησε στο επάνω μέρος της σελίδας "Πίνακας Ελέγχου Μέλους" > Ομάδες Μελών > Επιλογή Ομάδας "Members" > κλικ στο κουμπί "Υποβολή"

 

Ο λογαριασμός σου θα ενεργοποιηθεί σύντομα και θα έχεις πρόσβαση σε όλες τις ενότητες.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες Πώς μάθατε για το Colt//Club.gr? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Καλή παραμονή.

Link to comment
Share on other sites

Welcome To C//C!!!

Καλέ ποια ΚΕΠ?Γιατί να σε τρέχουμε? Εξασφάλισέ μας τη βενζίνη του χρόνου κ κανά σέρβις κ νατην η πρόσβαση!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες και καλή (ιππο)δύναμη!

 

Αν εννοείς Βασίλη τον 3mitsu πρόσεχε να μην κάνεις πολύ παρέα μαζί του, γιατί στον πρώτο καφέ τρυπάει το φιλτροκούτι σου, στον δεύτερο χωρίς να το έχεις καλοσκεφτεί έχεις k&n και στο τρίτο έχεις δώσει 1300ευρώ για ανάρτηση.

Εγώ στο τσάφ το γλίτωσα τον τέταρτο καφέ μαζί του.... Ξεβράκωμα λέμε. Ο τύπος μπριζώνει άγρια!

 

καλή αντάμωση! (και ο 3mitsu....παρέα)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες και καλή (ιππο)δύναμη!

 

Αν εννοείς Βασίλη τον 3mitsu πρόσεχε να μην κάνεις πολύ παρέα μαζί του, γιατί στον πρώτο καφέ τρυπάει το φιλτροκούτι σου, στον δεύτερο χωρίς να το έχεις καλοσκεφτεί έχεις k&n και στο τρίτο έχεις δώσει 1300ευρώ για ανάρτηση.

Εγώ στο τσάφ το γλίτωσα τον τέταρτο καφέ μαζί του.... Ξεβράκωμα λέμε. Ο τύπος μπριζώνει άγρια!

 

καλή αντάμωση! (και ο 3mitsu....παρέα)

 

οχι δεν εννοει εμενα Γιωργη το παλικαρι

 

Εγω πριζας απαπα εγω δεν κανω τετοια πραγματα

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες και καλή (ιππο)δύναμη!

 

Αν εννοείς Βασίλη τον 3mitsu πρόσεχε να μην κάνεις πολύ παρέα μαζί του, γιατί στον πρώτο καφέ τρυπάει το φιλτροκούτι σου, στον δεύτερο χωρίς να το έχεις καλοσκεφτεί έχεις k&n και στο τρίτο έχεις δώσει 1300ευρώ για ανάρτηση.

Εγώ στο τσάφ το γλίτωσα τον τέταρτο καφέ μαζί του.... Ξεβράκωμα λέμε. Ο τύπος μπριζώνει άγρια!

 

καλή αντάμωση! (και ο 3mitsu....παρέα)

 

 

εγω ειμαι ο Βασιλης που τον ειπα να μπει στο club και τον τρυπησα....

και παρολα αυτα εγω δε μπορω να μπω και ο Λουκας μπαινει

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε ολους!! προσπαθώ κ γω να διαβάσω κάποια θέματα κ χρειάζεται ειδική άδεια. μπορούμε να κάνουμε κάτι γι αυτό???

ευχαριστώ..!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...