Jump to content

LancerClub καλώς σας βρίσκουμε...!!


Recommended Posts

Χαιρετίζουμε όλα τα μέλη του ColtClub (του αδερφού club) και ευχόμαστε τα καλύτερα για το forum! Συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά, θα ανταγωνιζόμαστε πάντοτε με στόχο την βελτίωσή μας! Πάντα μου άρεσε το Colt...αλλά με κέρδισε το νέο Lancer! Αυτό δεν σημαίνει ότι ...δεν θα γράφω και εδώ! Προσκαλούμε όλους τους φίλους να περνάνε και καμιά βόλτα από το νέο LancerClub που δημιουργήσαμε και να λένε την άποψη τους στην μικρή προς το παρόν παρέα μας!

 

http://www.lancerclub.gr

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες απο το αδελφικο lancerclub.gr καποιοι ειναι ηδη γραμμενοι απο εδω μεταξυ αυτων και εγω.Η παρεα μπορει να ειναι ακομη μικρη αλλα σιγουρα θα μεγαλωσει

Link to comment
Share on other sites

Καλως το φιλαρακι!

 

Ριξε μια ματιά στους κανόνες λειτουργίας.

 

Μετά κάνε το εξής:

-Πατησε στο επάνω μέρος της σελίδας "Πίνακας Ελέγχου Μέλους" > Ομάδες Μελών > Επιλογή Ομάδας "Members" > κλικ στο κουμπί "Υποβολή" για να ενεργοποιηθεις και να εχεις προσβαση σε ολες τις ενοτητες.

 

Οταν γινει αυτο, δες λιγο στην ενοτητα "συναντησεις" και οποτε βολεψει συνεννοουμαστε για κοινη συναντηση.

 

Καλη αρχη για το club σας θα τα λεμε και απο κει!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε και καλή επιτυχία στην προσπάθεια σας παιδιά!

 

Επειδή έχουμε και ένα Lancer στην οικογένεια ένας λόγος παραπάνω να γίνω μέλος...

Link to comment
Share on other sites

Welcome To C//C!!

Γίνετε να έλειπε ένα lancer κ απ τη δική μου οικογένεια?? Είπαμε 3mitshubospito(pajero,cztεγώ κ lancer ο παππούς) χαχα!! Οπότε πρέπει σύντομα να γραφτώ κ γώ!

Link to comment
Share on other sites

Welcome To C//C!!

Γίνετε να έλειπε ένα lancer κ απ τη δική μου οικογένεια?? Είπαμε 3mitsubospito χαχα!! Οπότε πρέπει σύντομα να γραφτώ κ γώ!

 

εχω χασει κανα επεισοδιο?!?

 

Edit: Χαρηκα και γω... καλα που το διορθωσες...

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες bro!

Link to comment
Share on other sites

χμ.... μηπως ειναι μελος στο lancerclub.gr καποιος ανθυπολοχαγος?? μαυρο lancer 1.8 εχει...

 

Και υπολοχαγοί και στρατηγοί και στρατάρχες! Οι καλοί παντού χωράνε! Δεν τον έκοψε πουθενά το μάτι μου, ακόμα....Μήπως δεν έχει γραφτεί ακόμα?

Link to comment
Share on other sites

Welcome To C//C!!

Γίνετε να έλειπε ένα lancer κ απ τη δική μου οικογένεια?? Είπαμε 3mitshubospito(pajero,cztεγώ κ lancer ο παππούς) χαχα!! Οπότε πρέπει σύντομα να γραφτώ κ γώ!

Έλα και συ, φέρε και τον παππού! Μην μου πεις ότι έχει το intense???

Link to comment
Share on other sites

Έλα και συ, φέρε και τον παππού

 

 

Μιας κ έχει πολύ ελεύθερο χρόνο καθ ότι συνταξιούχος μήπως να τον κάναμε κ moderator? Xaxa!!

Link to comment
Share on other sites

Έλα και συ, φέρε και τον παππού

 

 

Μιας κ έχει πολύ ελεύθερο χρόνο καθ ότι συνταξιούχος μήπως να τον κάναμε κ moderator? Xaxa!!

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...