Jump to content

Γεια σε ολους...


Recommended Posts

...και συνχαρητήρια για το πολύ καλό (εκ πρώτης όψεως) forum.Είμαι ο Φίλιππας και έχω παραγγείλει το colt reload 1,3. Kαλός σας βρήκα και ελπίζω να μην έκανα π@τ@τ@ που ξεκίνησα νεο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Μετά κάνε το εξής:

 

-Πατησε στο επάνω μέρος της σελίδας "Πίνακας Ελέγχου Μέλους" > Ομάδες Μελών > Επιλογή Ομάδας "Members" > κλικ στο κουμπί "Υποβολή"

 

Ο λογαριασμός σου θα ενεργοποιηθεί σύντομα και θα έχεις πρόσβαση σε όλες τις ενότητες.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες Πώς μάθατε για το Colt//Club.gr? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Kαλή παραμονή.

Link to comment
Share on other sites

Σε μαύρο το πήρα φίλε μου.Βασικά είμουν ανάμεσα σε άσπρο ή μαύρο αλλά η κοπέλα μου με έπεισε σε αυτό τελικά (πολύ γκρήνια ) αν και εγώ νομίζω ότι του πάει καλύτερα το μαύρο!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Φιλιππα!

Link to comment
Share on other sites

ολους για το καλοσορισμα!!!

Χθες παρέλαβα το τούμπανο και είμαι ευτυχείς για την επιλογή μου!!!!!Όχι ότι είναι δικό μου, αλλά είναι τέλειο!!

Τώρα,έχω 2 ερωτήσεις:

1) Στο cz3 του φίλου μου που ειχα μπει,το κολωνάκι που έχει το ταμπλο που είναι και ο αναπτήρας είχε φως όπως και το υπόλοιπο ταμπλο.Σε εμένα δεν έχει φως.Όχι οτι είναι κατι το φοβερό αλλα μου έκανε εντύπωση.

2) Πότε ρε παίδες θα ενεργοποιηθεί το account μου;

Link to comment
Share on other sites

1) Στο cz3 του φίλου μου που ειχα μπει,το κολωνάκι που έχει το ταμπλο που είναι και ο αναπτήρας είχε φως όπως και το υπόλοιπο ταμπλο.Σε εμένα δεν έχει φως.Όχι οτι είναι κατι το φοβερό αλλα μου έκανε εντύπωση.

 

Καλως ήρθες.....

Ούτε στο δικό μου δεν έχει.... Απλή λεπτομέρεια....

Link to comment
Share on other sites

αντε καλοριζικο φιλιππα θα δεις οτι δεν θα το μετανιωσεις που με ακουσες..

 

υ.γ. ο φιλιππας ειναι φιλος εδω και αρκετα χρονια και εχουμε κανει αρκετες καγκουριες μαζι

welcome maaaan

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...