Jump to content

��� ����� �� ����� CZ3 ('05)


TSEMP

Recommended Posts

ΓΓΓΓ ΓΓΓ ΓΓΓ ΓΓΓ ΓΓΓΓ. ΓΓΓΓΓ ΓΓΓΓΓΓΓ ΓΓΓΓ CZ3 INVIT3+S/R ΓΓΓ ΓΓΓ 3 ΓΓΓΓΓΓ. ΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓ ΓΓΓ ΓΓΓΓΓ ΓΓ ΓΓ ΓΓΓΓ ΓΓΓΓΓΓ ΓΓΓ ΓΓΓΓ Γ ΓΓΓΓΓΓ ΓΓΓ ΓΓΓΓΓΓ ΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓ ΓΓΓΓ ΓΓΓ ΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓ

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ήρθες στο Colt//Club !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Επίσης διάβασε εδώ τι πρέπει να κάνεις για να ενεργοποιηθείς και να δείς και τα υπόλοιπα τμήματα του forum.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες, Πώς μάθατε για το coltclub? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Kαλή παραμονή.

 

και θερμή παρακληση με μικρα γραμματα .... τα μεγαλα ειναι σαν να φωνάζουμε .........

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήλθες , με μικρά και ελληνικά όπως είπε ο mike γράφουμε...

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες λοιπον κ να""σαι σιγουρος οτι εδω θα βρεις ο,τι ζητας!Εισαι στο καταλληλο μερος! :D :wink: Καλα ποσταρισματα..

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες!

 

Σε τί σκέφτεσαι να επενδύσεις?

 

 

Αναβάθμισα λίγο τον ήχο με καλυτέρα ηχεία εμπρός- ενισχυτή -woofer αλλά δυστυχώς με τη εργοστασιακή πηγή. Βλέπεις τα dvd είναι ακόμα ακριβά. Σκοπεύω σύντομα για αμορτισέρ αλλά ως συνήθως ο καθένας λέει το κοντό του και το μακρύ του και σε φρένα. Εδώ ευτυχώς υπάρχει συγγενείς φρενάς οπότε και δεν θα ταλαιπωρηθώ

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμισα λίγο τον ήχο με καλυτέρα ηχεία εμπρός- ενισχυτή -woofer αλλά δυστυχώς με τη εργοστασιακή πηγή. Βλέπεις τα dvd είναι ακόμα ακριβά.

 

Καλως ηρθες φιλε μου!Αν δεν αλλαξεις την πηγη χαιρι δε βλεπεις.Το ιδιο ειχα παθει κ εγω.Μονο ηχεια αλλα δεν.....Μεχρι που αλλαξα πηγη κ ειδα φως! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες! Βλέπω πως είσαι σχετικά παλιό μέλος, που κρυβώσουν τόσο καιρό; :p

 

 

Έλα μου ντε!!! Όλο έλεγα να γίνω μέλος και όλο το ανέβαλα. Περιορισμένος ο χρόνος, είχα κολλήσει και με το mazda6 club(υπάρχει και ένα τέτοιο στην οικογένεια). Κάλιο αργά παρά ποτέ….

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...