Jump to content

Καλησπερα......και καλως σας βρηκα!!!


hawkeye

Recommended Posts

καλησπερα παιδια....μολις χθες αποκτησα το colt czt και μπορω να πω οτι ειμαι ευχαριστημενος αρκετα......Δε λεω παρα πολυ γιατι ειναι μεταχειρισμενο 2 ετων και εχει καποια πραγματακια που πρεπει να μαζευτουν....Ελπιζω και εσεις να μπορεσετε να με βοηθησετε.....Το coltακι ειναι χρωματος ασπρου και δεν εχει "πειραχτει"....

Link to comment
Share on other sites

Πού το πέτυχες το άσπρο ρε θηρίο??? Άλλοι ψάχνουν και δεν βρίσκουν!!!

 

Καλωσήρθες και καλή διαμονή!!!

 

Ο προηγούμενος ιδιοκτήτης ήταν μήπως και αυτός μέλος μας?

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ήρθες στο Colt//Club !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Επίσης διάβασε εδώ τι πρέπει να κάνεις για να ενεργοποιηθείς και να δείς και τα υπόλοιπα τμήματα του forum.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες, Πώς μάθατε για το coltclub? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Kαλή παραμονή.

Link to comment
Share on other sites

με εχετε αφησει αφωνο...τρομερη ανταποκριση και σας ευχαριστω ολους....Δεν γνωριζω αν ο προϋγουμενος ηταν μελος αλλα αυτο που μου ειπαν-και το οποιο δεν ξερω αν ισχυει-ειναι οτι σε ασπρο υπαρχουν μονο 2 αυτοκινητα....Ενα στην Κρητη και ενα το δικο μου....:-)....Τα πραγματακια που πρεπει να μαζευτουν ειναι λιγα αλλα καλα.....

 

1)Ο καθρεφτης του οδηγου ειναι σπασμενος και δεν τον εχουν αλλαξει κ το θεμα ειναι οτι δεν ξερω καν ποσο μπορει να στοιχιζει

2)Οπωσδηποτε λαστιχα γιατι εχει τα μαμα ακομα επανω κ εχει κανει το 1 απο τα 4 καρουμπαλο οποτε θα σκοτωθω-χτυπα ξυλο-αν δεν κανω κατι αμεσα

3)Μου αναβει η ενδειξει του αεροσακου συνεχεια και δεν ξερω γιατι.....θα το παω στην αντιπροσωπεια να το κοιταξει μπας και ειναι καμια βλαβη αλλιως κλαφτα......Αυτα τα λιγα

 

Υ.Γ.Ελπιζω να με βοηθησετε να κατανοησω τους κανονες γιατι δυσκολευομαι καπως.....Αυτο που μου εγραψε ο Admin πιστευω οτι το εκανα αλλιως σζηταω συγνωμη..

Link to comment
Share on other sites

σε ασπρο υπαρχουν μονο 2 αυτοκινητα....Ενα στην Κρητη και ενα το δικο μου.......

ειπαμε οτι ειναι ομορφο και σπανιο σαν χρωμα αλλα τα παραλες αν και δεν φταις εσυ απλα σου το μεταφερανε.Υπαρχουν και αλλα ασπρα και ειναι και μελη του κλαμπ μας εαν μπεις στην ενοτητα GARAZE θα τα δεις.

Link to comment
Share on other sites

το καταλαβα φιλε 3MITSU οτι μου τα παραλεγανε αλλα τι να του πεις :wink: ???Ηταν να αγορασω μαυρο κ εκατσε ασπρο :lol: Οπως και το αγοραζα η ουσια ειναι μια:Ειναι κουκλι... :D

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες! :D

 

Και μονο που ειναι ασπρο θα επρεπε να σε κανει υπερευχαριστημενο! Ολα τα υπολοιπα διορθωνονται. :wink:

 

Ειναι κουκλι! 8) :p

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο σίγουρο είναι ότι είσαι απίστευτα τυχερός! 2 μόνο μπορεί να μην είναι αλλά πράγματι είναι πολύ σπάνιο και μακράν το καλύτερο χρώμα στο Τ!!

 

Καλορίζικο και καλοτάξιδο!!!

Link to comment
Share on other sites

WELCOME TO THE CLUB!!!Καλοριζικος και καλοριζικο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Ονομάζομαι Θοδωρής και είμαι νέος κάτοχος ενός CZC.

Χαίρομαι που υπάρχει κάποιο οργανομένο forum σχετικά με το αγαπημένο μας αυτοκίνητο και μπορούμε να ανταλλάξουμε απόψεις και εμπειρίες.

 

Καλά και ασφαλή χιλιόμετρα σε όλους! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...