Jump to content

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ


panosfast

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά και καλό χειμώνα σε όλους.. ονομάζομαι Παναγιώτης και είμαι κάτοχος ενός Opel Astra opc θα μου πείτε τώρα τι κάνω εδώ.. λοιπόν σκέπτομαι να αγοράσω στην γυναίκα μου ένα μικρό διάολο και όπως φαντάζεστε και για να γραφώ εδώ ενδιαφέρομαι για το colt czt.. ελπίζω να βρω αρκετά ενδιαφέροντα στοιχειά και σχόλια εδώ για το συγκεκριμένο μοντέλο καθώς και για την μετέπιπτα εξέλιξη του μοτέρ του εξάλλου είναι και ο λόγος που γράφτηκα μέλος . ελπίζω να γίνω γρήγορα και επίσημα μέλος όταν με το καλό πάρω και το αμάξι

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ήρθες Παναγιώτη στο Colt//Club !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Επίσης διάβασε εδώ τι πρέπει να κάνεις για να ενεργοποιηθείς και να δείς και τα υπόλοιπα τμήματα του forum.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες, Πώς μάθατε για το coltclub? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Kαλή παραμονή.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Παναγιώτη..

 

Μέσα στο φόρουμ θα βρείς πάρα πολλές πληροφορίες για τα θέματα που αναφέρεις και που πιστεύω θα σε βοηθούσουν στην απόφαση να το πάρεις τελικά.. :lol:

 

Απλά λίγη υπομονή να ενεργοποιηθείς!

Και ως ότου γίνει αυτό να σου πώ ότι "μοιράζουμε τζάμπα άλογα" εδώ! Θα με καταλάβεις εν καιρώ..:wink: :lol:

 

Καλό διάβασμα!

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ... άλλος ένας που "και καλά" θα πάρει Τ για τη σύζυγο...και τελικά εκείνη μόνο θα το πλένει!!!

 

Καλωσόρισες και καλό διάβασμα!!!

Link to comment
Share on other sites

welcome to the club.ο κυριος Δικαστης ποσταρε η ετοιμαζεται να δικασει και παλι;

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Παναγιωτη! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...