Jump to content

χαίρεται..


pelo

Recommended Posts

είμαι ο πελοπίδας,είμαι 17 χρονών και σε λίγουσ μήνες που κλείνω τα 18 θα πάρω αμάξι..έψαξα για το club στο ίντερνετ τώρα γιατί σκέφτομαι να πάρω το colt 1.3 απλά θέλω να μάθω κάποια πράγματα που με προβληματίζουν..

Πρώτον..κάτι άκουσα ότι για να ισχύει η 10χρονη εγγύηση που δείνει σε υποχρεώνουν να κάνεισ 2 service τον χρόνο..

Δεύτερον..έμαθα ότι έχει ακριβά service και δεν κάνουν πολύ καλή δουλειά στα service τουσ..

όποιος μπορεί ασ μου απαντήσει θα με βοηθήσει πολύ στην απόφαση μου γιατι αν ισχύουν αυτα θα πάρω κάποιο άλλο..

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ήρθες Στελιο στο Colt//Club !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Επίσης διάβασε εδώ τι πρέπει να κάνεις για να ενεργοποιηθείς και να δείς και τα υπόλοιπα τμήματα του forum.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες, Πώς μάθατε για το coltclub? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Kαλή παραμονή.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Πελοπιδα! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες Πελοπίδα!

 

Τα πράγματα δεν είναι τόσο χοντροκομμένα & άσχημα όπως σου τα παρουσιάζουν! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Πελοπίδα και καλώς όρισες στην παρέα μας.

 

Όχι δεν ισχύει τίποτα από όσα ανέφερες. Ήδη η εγγύηση από νέα οδηγία (την οποία μου επιβεβαίωσε το γνωστό συνεργείο Παπράς) τα σερβις γίνονται κάθε χρόνο ή 20.000 χλμ. Τα σέρβις και η εξυπηρέτηση από πολλά εξουσιοδοτημένα συνεργεία είναι Αψογή.

Άρα δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα απολύτος για την επιλογή σου και πρόσθεσε σε όσα είπα πως θα πάρεις ένα αμάξι που εχει την καλήτερη αξιοπιστία και δε θα σου πάθει ΤΙΠΟΤΑ. Το συνεργείο θα το βλέπεις πρώτα ο θεός μόνο για τα σέρβις του.

 

Άρα... coltaki ασυζητητή!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

βασικά εντάξει τώρα με την απάντηση σου ελισσάβετ..απλώς όταν έγραψα εγώ την απάντηση μου δεν είχα δει την δικιά σου απάντηση..

Link to comment
Share on other sites

[marq=right:f9e20c0dcd]WELCOME TO THE CLUB!!![/marq:f9e20c0dcd]

 

Μην αγχώνεσαι, μόλις ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός σου και αποκτήσεις πρόσβαση σε όλα τα θέματα θα διαβάσεις και θα μάθεις πολλά για το αμάξι που ενδιαφέρεσαι!!!

Link to comment
Share on other sites

Πελοπίδα καλωσήρθες! Αν κάνεις πολύ λίγη υπομονή θα διαβάσεις εδώ μέσα ΤΑ ΠΑΝΤΑ και θα σου λυθούν όλες οι απορίες...!

 

Πάντως είσαι στον καλύτερο δρόμο, θα κάνεις την καλύτερη επιλογή!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...