Jump to content

Φαντάρος με Colt


Recommended Posts

Γεια σας και απο μενα! Είμαι ο Τασος απο Αθήνα (περιοχή Κολωνος) ειμαι Μηχανολόγος Μηχανικός (αυτη την περιοδο δεν εξασκω το επαγγελμα λογο θητειας) και κάτοχος ενος Colt 1.3 Inform (+ 16"""" ζαντες) λευκού χρώματος 5θ (οκ, και τα 5θ δεν μου αρεσουν αλλα ουτε και το χρωμα). Το αυτοκίνητο αγοράστηκε απο σποντα πριν 2 χρονια, μου το πούλησε ο αδερφος μου σχεδον καινούργιο (15.000χλμ) σε εξευτελιστικη τιμη για να αγορασει ............. (οχι δεν το λεω γιατι θα νομισετε οτι προκειται περι οικογενειακης βλακειας , αν και νομιζω οτι μετανιωσε) και απο τοτε το εχω λατρεψει και μαζι εχουμε γυρισει ολη την Ελλαδα. Πριν απο το Colt ειχα ενα Punto 1.4 sporting αλλα πλεον ηταν πολυ γερασμενο με τα 120.000 χλμ που το ειχα φορτώσει!

 

Σχετικα με το πως εμαθα για το Club ........... Xμμμμ λοιπον, ημουν στο φαναρι στη διασταύρωση Κων/πολεως & Ιερά Οδο και η .......... (δεν θα την δωσω - μελος του club ειναι) που ηταν στο διπλανο Coltaki μου εδωσε ενα διαφημιστικο του club με την ηλ. διευθυνση. Μεχρι να αναψει το φαναρι προλαβε και με ενημερωσε λιγο για τις δραστηριοτητες (συναντησεις εκδρομες κτλ) . Αυτα

 

Υ.Γ. Διαβασα κανονες, οδηγιες ενεργοποιησης κτλ. χε χε χε σας προλαβα

Link to comment
Share on other sites

Μα τι μυστικοπάθεια είναι αυτή!!!

 

Καλωσήρθες στο ενυδρείο μας όπως λέει και ο tomar...! Καλή διαμονή σε εσένα και το coltάκι σου!!

 

Πες τι πήρε ο αδερφός σου θα σκάσω...

Link to comment
Share on other sites

Ε οχι και μυστικοπάθεια - λιγη διακριτικότητα μονο :wink: ! Οκ για να μη σκάσεις θα σου πω αλλα θα πεσουν πολλες ντοματες .... το ξερω. Απλα πες μου ποιος λογικος ανθρωπος θα εδινε ενα ολοκαινουργιο Colt για να παρει Lada Libra 1.6 και το χειροτερο να το προσθεσει στη συλλογη του με ενα Niva και ενα Samara 1.1 !!! Μονο αν ηταν Ρωσοπόντιος και πούλαγε μεταχειρισμένα ανταλλακτικα στο Σχιστο θα τον καταλαβαινα!

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ήρθες στο Colt//Club !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Επίσης διάβασε εδώ τι πρέπει να κάνεις για να ενεργοποιηθείς και να δείς και τα υπόλοιπα τμήματα του forum.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες, Πώς μάθατε για το coltclub? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Kαλή παραμονή.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα παρατηρησα οτι ειστε μπολικοι οι Λαρισαιοι! Πριν λιγο καιρο γυρισα απο Λαρισα (υπηρετουσα στην 1η Στρατια, ξερετε εσεις) και ευτυχως που εφυγα γιατι θα δηλωνα μονιμοτητα :lol: ! Παιδια εχετε απιστευτη πόλη και ακομα πιο ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ γυναικες (οποιος εχει παει ξερει) περασα τελεια

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες.Το Νιva ολα τα λεφτα.Το φορτωνεις ξυλα,ειναι πσωκινητο κανει τις παντες του και αμα τρακαρεις ακομα και με νταλικα ζημια δεν παθαινεις.Γιαυτο και η αγαπη του για τα el-lada

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Τασο!

Κοιτα,μη κομπλαρεις με τα lada.Εγω τα συμπαθω.Αλλωστε με 8000euro(Libra) σε καινουριο τετοιους χωρους κ επιδοσεις δεν βρισκεις αλλου! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες στην παρέα μας Τάσο!

 

 

....Πες μας όμως τι πήρε ο αδερφός σου

Ακριβώς πάνω από το ποστ σου, σου δίνει την απάντηση :lol: :lol: μάλλον ξενύχτης είσαι :lol: :lol: :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Τασο! :D

 

Τουμπανο η Λαρισα, ε? 8) :lol:

 

Εγω μενω απεναντι απο την 1η Στρατια, στο Shell το βενζιναδικο...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...