Jump to content

απογοήτευση


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους σας...

Είμαι νέος στη παρέα σας αλλά το Colt άκι το έχω από το 2006.

Το γουστάρω πολύ, είναι πρώτο αλλά παιδιά είμαι πολύ απογοητευμένος με τα εξουσιοδοτημένα συνεργεία...

Καμιά εξυπηρέτηση από κανέναν μέχρι τώρα.

Θα ΄θελα να σας ρωτήσω, άν κάποιος από σας, ξέρει που μπορώ να βρώ μια ρεζέρβα για το κολτάκι. Μου είπαν απο μία αντιπροσωπεία πρίν ένα μήνα,για μια μόνο ρόδα χωρίς γρύλο και μπουλονόκλειδο 173 ευρώ.Μίλησα με τα κεντρικά Σαρακάκη πρίν περίπου 1 χρόνο και μου είπαν απο τα ανταλακτικά 123 ευρώ όλο το πακέτο με γρύλο και κλειδί.

Δέν ξέρω τι να κάνω, μου σύστησαν από μία αντιπροσωπεία να πάω σε ένα κατάστημα με ελαστικά εκεί κοντά για να βρώ σίγουρα...αλλά αυτή που μου δωσαν έιναι 15αρα και τα καθήσματα βρήσκουν πάνω της .

Είναι απογοητευτικό να μην υπάρχει σωστό after sale service... :( :( :x :x

Link to comment
Share on other sites

[marq=right:dc6ca8d7e4]WELCOME TO THE CLUB!!![/marq:dc6ca8d7e4]

 

Άν θυμάμαι καλά η ρεζέρβα σας είναι ανάγκης (η μικρή).

Δύσκολο να βρείς σε βουλκανιζατέρ κάποια τέτοια ρεζέρβα....αλλα δεν χάνεις με το να ψάξεις...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα...ελπίζω να βρεις λύση στο πρόβλημά σου μιλώντας πάλι με τα κεντρικά του σαρακ αλλά ρώτα και σε κάποιο βουλκανιζατέρ....

Link to comment
Share on other sites

Φιλε κανε μια ερωτηση στα μεγαλα συνεργεια Mitsubishi μπας και εχουν κανα τρακαρισμενο(ολικη) και τσιμπησεις την ρεζερβα.

 

Αλλιως κανε υπομονη γιατι με την αφαιρεση της ηλεκτροβαλβιδας σε λιγο καιρο θα εχουμε αρκετα τροπετα... :D

 

ΥΓ.Μακρια απο εμάς

Link to comment
Share on other sites

welcome to the club.Σιγουρα σε κανενα βουλκανιζατερ η σε κανενα μαντρα με τρομπετακια κατι θα βρεθει.Υπομονη και ψαξιμο θελει

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ήρθες στο Colt//Club !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Επίσης διάβασε εδώ τι πρέπει να κάνεις για να ενεργοποιηθείς και να δείς και τα υπόλοιπα τμήματα του forum.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες,Πώς μάθατε για το coltclub? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Kαλή παραμονή.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Μακη! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...