Jump to content

νεος


Recommended Posts

καλημερα παιδια ειμαι κατοχος εδω και 25 ημερες ενος colt czt χρωματος μαυρου εχω ηδη χασει την μπαλα με την επιλογη που εκανα. εχει κανεις δυναμομετρησει μαμα czt;

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!Ναι το έχουν δυναμομετρήσει.Περίμενε καλύτερα να ενεργοποιηθείς κανονικά και κοίτα το ανάλογο θέμα.Να μάθεις κ το φόρουμ σιγά σιγά!

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ήρθες στο Colt//Club !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Επίσης διάβασε εδώ τι πρέπει να κάνεις για να ενεργοποιηθείς και να δείς και τα υπόλοιπα τμήματα του forum.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες, Πώς μάθατε για το coltclub? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Kαλή παραμονή.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες,καλορίζικο,καλοτάξιδο και με πολλά ασφαλή χιλιόμετρα.....

Δεν έχω δυναμομετρηθεί ακόμα .....αλλά από ροπή σκοτώνει.....

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια να ειστε καλα γιατι απο forum εχω μαυρα μεσανυκτα

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες! :D

Link to comment
Share on other sites

γεια σας, ειμαι ο θανος , πολλοι απο εσας με ξερετε γιατι εγραφα και πιο παλια αλλα δεν μπορω να μπω με τον παλιο μου κωδικο...δεν ξερω γιατι...

εχω ενα μινι κουπερ ς βελτιωμενο και τρεφω μεγαλο σεβασμο για τα κολτ!

καλη σας συνεχεια!

 

panaua: Υπάρχει ένα μικρό τεχνικό πρόβλημα, το ψάχνουμε....

Αν θες ανοιξε ενα νέο θέμα, στα νέα μέλη.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε όλοι παλιοί και νέοι!!! Boturbo αν έχεις χάσει τη μπάλα από τώρα, περίμενε να ενεργοποιηθείς και να αρχίσεις να διαβάζεις να δεις τί θα γίνει!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια ειμαι κατοχος εδω και 25 ημερες ενος colt czt χρωματος μαυρου εχω ηδη χασει την μπαλα με την επιλογη που εκανα. εχει κανεις δυναμομετρησει μαμα czt;

καταρχην καλως ηρθες.Αν δεις το GARAZE μου θα δεις μαμα δυναμομετρηση CZT :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...