Jump to content

Καλώς σας βρήκα!!


Recommended Posts

Γεια σας το ονομα μου ειναι Γιαννης ειμαι απο Πτολεμαιδα αλλα πλεον ζω και εργαζομαι στην αθηνα. Ειμαι κατοχος ενος μαυρου Colt 1.3 cz3. Η αληθεια ειναι οτι το εχω 2 χρονια και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος(πορωμενος θα ελεγα). Ως εκ τουτου σε ενα μηνα περιπου θα προβω στην αγορα ενος CZT!!.

Exω τρελο διλημα ομως στο χρωμα και θα παρακαλουσα θερμα την αποψη σας αλλά εντελως αντικειμενικα και οχι με βαση το χρωμα που εχετε :)

 

Λοιπον ΑΣΠΡΟ?? ή ΜΑΥΡΟ οπως και το τωρινο μου αμαξακι :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Γιάννη.

Σε πολλάααα μέλη είναι κρυφός πόθος το λευκό...

Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω μαζί τους !!!

Καλό διάβασμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα φιλε!

Στο κλαμπ ειναι νομος οτι η καλυτερη μοντιφα για το 3αρι ειναι η αντικατασταση του μεΤ...

Υπομονη λιγες μερες και θα εχεις προσβαση σε ολες τις ενοτητες του φορουμ οπου θα δεις τι εστι CZT (η καλυτερα τι του εχουνε κανει (κωδικος=τζαμπα αλογα)...

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες Γιάννη!

 

Ασπρο μονο αν βρεις μεταχειρισμένο..καινούργιο δεν βγαίνει πλέον

Αλλιώς Κόκκινο :p

ειναι πιο γρήγορα :D

Link to comment
Share on other sites

[marq=right:c8ebd49fc8]WELCOME TO THE CLUB!!![/marq:c8ebd49fc8]

 

Για ξανασκέψου το Σαράντη....τα μαύρα είναι τα πιο γρήγορα!!! :lol: :lol: :lol:

 

Γιάννη, αν σε αρέσει το λευκό, απο την στιγμή που δεν εισάγεται πλέον, ρίξε μια ματιά στο ασημογαλάζιο του czT...απλά απίστευτο χρώμα!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες... Απο την στιγμή που θέλεις καινούργιο και δεν βγαίνει πλέον το λευκό το κόκκινο είναι μονόδρομος!

 

Άλλωστε Mitsubishi - Ralliart - WRC = Spicy Red!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες Γιαννη .Δεν γνωριζω αν το czt βγαινει σε λευκο.Για να το λενε ομως οι παλαιοτεροι κατι θα ξερουν.Αυτο που ξερω ειναι οτι το reload οπου ειμαι κατοχος εγω βγαινει σε λευκο και σε συνδιασμο με τα μαυρα πισω και μποστα μαμα φαναρια δειχνει απιστευτα.Το ειδα τις προαλλες στη βουλιαγμενης και επαθα πλακα γιατι ελαμπε και το δικο μου που το ειχα πλεινει την ιδια μερα και ειναι μαυρο ειχε προλαβει να μαζεψει ηδη σκονη.αλλα δεν συγκρινονται τα 150+ ατια με τα 105 .

Link to comment
Share on other sites

καλός όρισες φίλε Γιάννη όπως είπε και ο αρκας λερώνει αλλά σαν χρώμα για μένα είναι τοπ ....ανά χείρας τα πανιά και βουρ για μαύρο .....

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες φιλε μου!Προτεινω να το παρεις σε κοκκινο..αλλωστε αυτα ειναι πιο γρηγορα απ""τ""αλλα :p 8)

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολους για το θερμο καλως ορισμα. Η αληθεια ειναι οτι δεν γνωριζα οτι πλεον σε καινουργιο δεν βγαινει το λευκο. Απο την μια με απογοητευει απο την αλλη ομως με βγαζει απο το προβλημα του χρωματος. :D

 

Ελπιζω να ενεργοποιηθει ο λογαριασμος μου συντομα, ωστε να να εχω προσβαση σε ολα :) .

Link to comment
Share on other sites

κοκκινο της φωτιας για να σε βγαλω απο το διλλημα παρτο του παει απιστευτα αλλα ειναι και πολυ ευαισθητο σαν χρωμα εγω αντιμετωπιζω προβληματα παντως και περιμενω απαντησεις μεσα απο το φορουμ μολις ενεργοποιηθω

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες φίλε στο κλαμπ μας...όντως λευκό καπουτ...κόκκινο νομίζω είναι το επόμενο πιο καυτό χρώμα!!!

 

Ότι και να διαλέξεις κάνεις την καλύτερη κίνηση και ακολουθούμε κι άλλοι...!

Link to comment
Share on other sites

Βασικα υπαρχει μονο το κοκκινο το μεταλλικο(σαν μπορντο) το αλλο το σταματησανε...

Γενικα παντως αυτη περιοδο απο χρωματα δεν υπαρχουν!!!!

Μονο μολυβι και ασημ(ψαξτο λιγο)

Link to comment
Share on other sites

Κοκκινο και ξερο ψωμι!!! :lol: :lol: :lol:

 

Καλως ηρθες Γιαννη! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...