Jump to content

νεο τουτου στην οικογενεια


Recommended Posts

καλησπέρα σε όλους! μιας και είναι πολύ πιθανόν το νέο colt να γίνει μέλος της οικογένειας :lol: πιστεύω πως εδώ θα βρώ ό,τι χρειάζεται να ξέρω πριν την αγορά :?:

σκεφτόμαστε (ο μπαμπάς μου για την ακρίβεια :oops: :oops: :oops: ) για το 5θυρο invite σε αυτόματο σειριακό...

α και μια απορία για το forum...πως μπορω να δω κάποια θέματα, όπως για παράδειγμα κινητήρας κτλ.... :?:

καλώς σας βρήκα και ευχαριστώ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στο coltclub!

 

Κανε λιγη υπομονη, σε λιγες μερες θα ενεργοποιηθει ο λογαριασμος σου και θα εχεις προσβαση σε ολες τις ενοτητες.

Καλη διαμονη και καλο διαβασμα

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες!!! Δε μπορείς να ψήσεις για το 3θυρο τον μπαμπά;Οι χώροι μέσα είναι ίδιοι!

Link to comment
Share on other sites

καλώς σας βρήκα και ευχαριστώ πολύ για την υποδοχή! :p

όντως λίγη υπομονή χρειαζόταν... :oops:

όσο για το 3θυρο...αν και είναι κρίμα γιατί υπάρχει ετοιμοπαράδοτο έτσι όπως το θέλουμε, εμείς οι καημένοι που θα καθόμαστε πίσω????

ώρα να περιηγηθώ λίγο στο forum και μάλλον θα επανέλθω με απορίες :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες! Enjoy your stay!....Η γνώμη μου είναι οτι αξίζουν κάποιες υποχωρήσεις οσο αφορά το 3θυρο. Είναι πανέμορφο, και έχει ακριβώς τους ίδιους χώρους! Όπως και να χει, είναι απο τις καλύτερες αγορές!

Link to comment
Share on other sites

τελικά σήμερα έγινε η παραγγελία: colt invite ΑΜΤ 5θυρο στο νέο χρώμα (grey glamour-νομίζω...) με δώρα προβολής ομίχλης, συναγερμό, πατάκια και τα συναφή!!!το μόνο κακό είναι πως θα το περιμένουμε μέχρι τέλη Σεπτεμβρίου-Οκτώβρη...αλλά αξίζει η αναμονή μιας και το χρώμα είναι πραγματικά όλα τα λεφτά!

για άλλη μια φορά σας ευχαριστώ όλους για την υποδοχή!!!!θα σας πω εντυπώσεις όταν με το καλό το πάρουμε στα χερια μας :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...