Jump to content

Kαλησπέρα στο coltclub!!!


Recommended Posts

Eνα καλώς σας βρήκα λοιπόν και από εμένα!!!Εύχομαι απο σήμερα να αποτελώ και εγώ μέλος της μεγάλης παρέας σας.Αρχικά να σας πω ότι ήμουν ένα βήμα πριν την αγορά ενός καινούριου corsa gsi.Oδήγησα για λίγο όμως ένα czt ενός γνωστού και πραγματικά το αυτοκίνητο με συνεπήρε ειδικά με τις επιδόσεις του...Και έτσι μπλέχτηκα τελείως.Θα θελα να΄μου μεταφέρατε εντυπώσεις όσοι κάτοχοι czt μπας και βγω από το δίλημμα.Αν και τις φαντάζομαι από τώρα :p Στα συν του czt θεωρώ τα μηχανικά μέρη(βλέπε εγγύηση mitsubishi :wink: ) ενώ στου corsa την εμφάνιση και το λίγο καλύτερο στήσιμο από ότι ακούω...

Link to comment
Share on other sites

καλώς τον , καλώς μας βρήκες...θα βρείς πολλά ενδιαφέροντα για τ αμάξι σου εδώ , κάνε ένταξη στην ομάδα μελών και περίμενε 2-3 μέρες να ενεργοποιηθείς πλήρως...Διάβασε και τους κανόνες λειτουργίας μας...

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες! :D

Link to comment
Share on other sites

Τσ τσ τσ... Μην ταλαιπωρήσαι άδικα! Το czt είναι μονόδρομος!!! Καλωσήρθες στην παρέα μας και το μόνο σου δίλημμα ας είναι μόνο το χρώμα...!

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες και ευχομαστε να κανεις την καλυτερη επιλογη μιτσουμπισι φυσικα προσοχη στο χρωμα

 

 

οπως τα λεει ο Γιαννης ... και να διαβασεις τους κανονες και

το πως θα μπεις στη ομαδα των μελων !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...